Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javítsak magamon?

Figyelt kérdés

17 vagyok, nem volt még barátnőm és szeretnék egy normális lányt találni.


Min változtassak/javístak szerintetek ezeken;

-184cm vagyok(ezen nehéz változtatni)

-frizurám régies-elegáns

-minden nap ingben/elegánsan járok

-humorom van

-vállakozásom van, így pénzem is, ezt nem adom tudtára mindenkinek

-sportolok kiskorom óta(vékony, izmos testalkatom van)

-intelligens vagyok

-illedelmes vagyok



nov. 30. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan javítsak magamon? Magas, okos, izmos, jóképű, kedves srác vagyok, aki már 17 évesen sikeres üzletember... nem tudom mit tehetnék :(


Először is az egód mintha egy picit fentebb lenne a kelleténél. Jó dolog az önbizalom, de azt se kell túlzásba vinni. Teleírod az oldalt ilyen kétségbeesett kérdésekkel, de mindegyiknél kifejted hogy te mennyire tökéletes vagy (érdekes, magadról kizárólag pozitív dolgok jutottak eszedbe, másoknál meg mintha csak a hibákat vennéd észre).


Másodszor meg elégé válogatósnak tűnsz, neked kb senki nem elég jó. Másik kérdésnél leírtad hogy sok lány akarna téged, de "áhh ez nem jó mert (2 évvel!!!) fiatalabb, az nem jó mert néha eljár bulizni" stb... Becsülendő hogy nem csinálod fűvel-fával, de nekem úgy tűnik te csak a tökéletessel lennél megelégedve. Márpedig olyan nem létezik. Ha így állsz hozzá és nálad bármilyen apróság kizáró oknak számít, akkor a végén tényleg nem fogsz találni senkit.

dec. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Hiába ez a sok jó tulajdonság, ha nem vagy laza és nincs önbizalmad. Illetve nem hiszem, hogy egy 15-17 éves csajnak egy üzletember fazon lenne a legszimpibb.
dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

17 évesen vállalkozásod van? OK.

Minden más amit leírtál az arra enged következtetni, hogy valami teátrális sznob vagy.

dec. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
16%

Attól még nem üzletember-fazon. De a lazaság sokszor a perverzséggel jár együtt, annál meg egy nem üzletember, de kimért, értelmes srác jobb!


A kérdező sráccal csak jól járhat egy lány!

dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Legyel flegma, bunko, es lekezelo a lanyokkal. Erre buknak. Nem vicc.
dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

azta... milyen részletességgel agyalsz ezen.. én még 23 évesen se bonyolítottam ennyire.

ismerkedtem oszt ennyi.

(am nekem 19 évesen lett bnőm először) sztem nem maradtál le a dologról nyugi.

a jó séró bejön a lányoknak jah..de bonyolultak a nők.. mert 17 éves csajoknak a 35 éves pasik jönnek be kb :D valakinek meg a 17 éves is.. majd mikor 30 évesek lesznek meg a 22 éves fiúkra nyomulnak. szóval ez nem egyszerű.

dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nagy képű vagy valszeg, azért.
dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jo szoval kiraly vagy ertettuk
dec. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!