Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon elvesztette az érdeklődé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elvesztette az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam egy ideje észrevettem hogy sokat néz, vagy próbál a közelemben lenni vagy neha "veletlen" hozzámér. Biztos voltam benne hogy bejovok neki, de nem mer megszólítani, mivel még egyáltalán nem beszéltünk és csak kb 1 hónapja ismerjük egymást.

Ezért probaltam elinditani en a beszelgetest.

Megkérdeztem tőle hogy ment neki egy dolgozat amit akkor irtunk kell e neki segítség. Annyit mondott rá hogy most nem(pedig egyertelmuen nem megy neki az adott tantargy), majd bamult egy darabig aztan el is fordult nem tudtunk tovább beszélgetni. Azt hittem hogy csak zavarban volt, de azóta rám se néz és messziről kerül.

Mindketten 20 évesek vagyunk.


Ez fiúknál miert van? Ennyi miatt mar elvesztette volna az érdeklődését?


dec. 4. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább nem tudja hova tenni a közeledésed és félénk. Adj neki egy kis időt, legyél vele továbbra is barátságos, hátha feloldódik!
dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nulla önbizalma van.
dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!