Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ezt miért mondjátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt miért mondjátok?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú akar veletek beszélgetni, de ti állandóan azt mondjátok hogy jajj, én nem ismerkedem.


De igazából ti akartok ismerkedni csak hát ugye nem mindegy hogy kivel.🤦🤮


És csodálkoztok hogy csak arra vagytok jók hogy megb###nak és ott hagyjanak titeket❗



dec. 5. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem ismerkedem azt jelenti nem tetszel neki, ennyi.

Vagy nem megfelelő csatornán vagy módon keresztül próbálkoztál.

El kell fogadni

dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
🤣🤣🤣befognad? Nem a mi bajunk hogy alkalmatlan vagy kapcsolatra
dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy nem veled ismerkedik. Még mindig sokkal korrektebb ez az elutasítás, mint a leláttamozás, beszólás, vagy bármi hasonló.
dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Stílusod alapján én nem csodálkoznék
dec. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, ezt írhatja azért mert nem akar megbántani.

Melyik válasz esne jobban? A "kopj le mert bottal nem piszkálnálak meg", vagy az hogy "nem ismerkedem".

Másrészt lehet hogy a lány most tényleg olyan időszakban van, hogy nem akar ismerkedni senkivel.


Te olyan ellenállhatatlannak képzeled magad, hogy úgy gondolod nem lehet neked nemet mondani, vagy mi?

dec. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem komoly gond van nálad, ha a nőket okolod a saját sikertelenségeidért. Bár jelenleg a társadalom tényleg mocskos rossz irányba halad, és elkorcsosul, azért marhára nem lehetetlen az ismerkedés.

Legalábbis érdekes módon valahogy engem nem érint meg ha néha visszautasítanak, én is szoktam lányokat. Nyilván ha nem tetszik nem fogok vele ismerkedni.

dec. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!