Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar, ha a pasinak pectus excavatuma (tölcsérmellkasa) van?

Figyelt kérdés

dec. 6. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy kizáró ok lenne, de azért ne ezzel indíts az első randin. Ez nem egy olyan dolog, amit be kell vallani, elég akkor megtudnia, mikor először lát meztelenül.
dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ha téged zavar, hízz egy kicsit, izmodosodj és alig fog látszani. Minél soványabb vagy, annál látványosabb.
dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mennyire látványos? Gondolom, vannak fokozatai.
dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
83%
Jó az. Beleszórom a rágcsát, és onnan eszegetek... Óóó, vagy még jobb, kecsapot vagy mustárt öntök bele, és belemártogatom a virslit.
dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 Ez jó :D

Akkor úgy tűnik ezt lehet tolerálni. Hogy mennyire látványos, legfeljebb üzenetben mutatnék képet. Igyekszem edzeni, de azért látszik, mert elég vékony vagyok.

dec. 7. 05:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, megnéztem pár képet a neten. Tényleg eléggé változatos. Van, akinek nagyon látszik. Van, akinél szinte alig.

Jársz valami gyógytornára? Vagy mit mondtak, mik a lehetőségek?

dec. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban jártam. Az orvosok közül valaki műtené, valaki nem. Amúgy légzőgyakorlatok, sport segít.
dec. 7. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!