Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Értem, hogy van ez a szerelemn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értem, hogy van ez a szerelemnek nevezett dolog...de mégis hogy lehet ilyen hülye valaki?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, aki tavasszal megismerkedett egy fiúval. Tökre örültem neki, mert szegénynek rég volt már normális kapcsolata. Már eléggé összemelegedtek, amikor a srác közölte, hogy neki "komolyabb" lány kell, ezért kidobta. Legalább 10x letiltotta és feloldotta, bunkózott vele, hasonlók. Erre nemrég újra megjelent és könyörgött, ígérteket tett, kis túlzással fizetni akart, hogy bocsásson meg neki és próbálják meg újra. És itt jön a gond, ugyanis főszereplőnk beleesett a csapdába, ismét...

Nem dőlt még el semmi, de akkor se értem őt. Érzések ide vagy oda, de hogy lehet valaki ennyire naív? Ennyire még senki nem cseszett ki vele és nem buta csaj, ennek ellenére megint alakul valami.



dec. 6. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor a remény, a félelem, az önbizalomhiány stb mind-mind erősebbek tudnak lenni az intelligenciánál. Lehet valakinek 200as az iq-ja, ha ő reménykedni akar valamiben akkor reménykedni fog, akkor is ha egy sokkal kevésbé intelligens is látja, hogy erre 0,000000...001% esély van.
dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
lányok ki akar a barátnőm elnni 20F
dec. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom, önbecsülés hiánya. Szeretethiány. Irreális bizalom olyan ember felé aki már többször eljátszotta, de hinni akar abban hogy meg tud változni. Ezek a csalódások kellenek neki, hogy később okosabb legyen.
dec. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
#3 Az a baj, hogy aki alkatilag ilyen kihasználható, alárendelődő, önbecsülés nélküli az később se lesz okosabb. Bőven ismerek harmincas és ötvenes nőket, akik ugyanezt csinálják.
dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Én kisgyerekkoromtól kezdve nagyon bizalmatlan vagyok.

Az emberek jobb esetben minél hamarabb rájönnek, hogy az egyetlen akiben bízhatnak az saját maguk. De valamennyi bizalmat kell adni az embereknek, csak csínyán kell bánni vele. És ha csalódás ér, az a megoldás hogy magadban is csalódsz a hiszékenység miatt és visszagondolsz arra milyen előjelei voltak az illetőn a hátsószándéknak. A későbbiekben pedig igyekszel odafigyelni az apró jelekre, elejtett mondatokra, mindenre az emberek szándékával kapcsolatban.

dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Hogy hát... hogy van ez a szerelemnek nevezett dolog?

Ez úgy van, hogy az NEM szerelem. Hanem az egyedül maradásból fakadó félelem. Ami megvezeti a túlságosan naív embert.


Az ERŐ legyen Veletek!

dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!