Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy keltsem fel egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel egy fiú érdeklődését?

Figyelt kérdés

Eléggé idegesít már, hogy vannak tök kedves és aranyos fiúk körülöttem akikkel el tudnám magam képzelni, viszont nem tudom hogyan kelthetném fel az érdeklődésüket. Sosem volt még kapcsolatom és fogalmam sincs hogy jöhetnék be valakinek. Valami tipp?

16/L



dec. 12. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Szia szimpatikus vagy.

Szia szerintem kedves vagy nincs kedved találkozni suli után?

Szia úgy érzem kicsit kedvellek szeretnélek jobban megismerni.


De mivel rólunk fiúkról van szó ha azt mondod, “csá akarsz randizni?”, akkor bőven elég lesz. Nem olyan túl gondolt ez mint a lányok többségénél, hogy pick up line de az is jó egyedi legyen aztán meg se kérdezheted hogy telt a napja mert egy átlagos kis szar leszel stbstb. Szóval jah bármit, értékelni fogja mindenki. Ha úgy akarod felkelteni hogy ne te kezdeményezz, bocsi ebben a korban nem biztos hogy fog menni, de lehet később sem, ha nem mondod ki mit szeretnél. Nem olyan egyértelműek a jelek mikor ugyanúgy viselkedik az a lány aki friendzoneba rakja a srácot mint az aki akar valamit. Volt olyan aki azt mondta hogy kék a kedvenc színe a srácnak ezért kék felső volt rajta ezzel akarta felhívni magára a figyelmet, na ilyet ne csinálj például, nem fog feltűnni senkinek.

dec. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
5%
Ne akarj ribantsz lenni kérdező ülj meg a seggeden
dec. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Villants
dec. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak beszélgess velük. Aztán, ha jól megy a beszélgetés, akkor már elhívhatod őket valahová sulin kívül.
dec. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy egy bánya rém és nem az a félelem hogy a nem szép külsőd miatt el fognak utasítani akkor egy nő bárkit megszerezhet. Ha nem akarsz rib4ncnak tűnni akkor csak keresd sokat a társaságát, testi közelséget, és akkor majd a pasi rád fog menni, de ha te mész rá szerintem ma már abszolút elfogadott.
dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, irj ha szeretnel 😊
dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!