Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért az elborultan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért az elborultan bunkó és paraszt fiúkat kedvelik?

Figyelt kérdés
dec. 23. 20:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Én pl azért mert apám is ilyen és ezt a példát láttam
dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1-es. Ez most valami rossz vicc?
dec. 23. 20:16
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Őszintén. Neked Kellene egy ilyen személyiségű lány, akinek az ilyen fiúk jönnek be..?? Gondolom nem. Nekik se kellesz, neked se kellenek.

Akkor miért kell ezen kattogni? Nincs értelme.

Mindenki megtalálja a hozzá illőt. Még a patkányok is.

dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sosem volt ilyen párom. A barátnőimnek sem. Honnan van ez a statisztika, hogy minden lánynak olyan kell?
dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Azért ennyire gyökér ne legyél Kérdező! Elhiszem, hogy kényelmesebb sztereotipikusan látni a világot de nem ez a jó megoldás. Az amit te látsz azok csak a felszínes embereknek jönnek be, miért akarsz olyat magad mellé akik ilyenekre hajtanak, csak nem te is ilyen vagy? Fiatal korban fontos a flexelés és magabiztosság meg némi jó genetika is, hogy valakit ágyba vigyél. Egyre többen vannak ilyenek, ez tény, viszont vannak értelmesek is, ami szubjektív sok embernél. De hogyha egy visszahúzódó kis nyomoronc vagy aki a sarokban üldögél, nem jár el sehova és zéró kommunikációs készsége van az ne csodálkozzon. Nagyon sok srác nem érti, hogy mi a baj, mindig másra mutogat holott neked kéne fejlődni. Ez garancia a sikerre? Nem.... :) De már egy jó induló pont, hogy ne legyél nyomi aki ilyen magabiztosan tud ekkora hülyeségeket hangoztatni.
dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Engem az érdekel, hogy miért teszed, teszitek fel ezt a kérdést hetente ötször.
dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

Én például utálom, ha valaki lenéz vagy kontrollálni akar, szóval csak olyan fiúkkal jártam/járok, akik nem bunkók meg idióták.

Ebből következik, hogy nem valósághű amit leírtál, igaz nekem mindegy, de sok szerencsét a sztereotipikus világnézetedhez.

dec. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
"De hogyha egy visszahúzódó kis nyomoronc vagy aki a sarokban üldögél, nem jár el sehova és zéró kommunikációs készsége van az ne csodálkozzon."
dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%

#8 a lányok is ilyenek. Mégis sorban állnak értük a fiúk.


(Egybe akartam írni csak ez a szr elküldte)

dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Azért mert nem csak azokat kedvelik.
dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!