Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtetszett egy fiú, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy fiú, de nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos, a történet a következő:

9.osztályban ismertem meg ezt a srácot, én már akkor is tudtam magamról, hogy meleg vagyok. Ebből adódóan, mivel a srác elég jól néz ki elkezdtem róla fantáziálni.10.év elejére legjobb barátok lettünk. Egs szobába kerültünk a koliba és egyik este befeküdtem mellé filmezni az ágyába. Hozzábújtam, rátettem a kezem a mellkasára és hagyta. Többször is filmeztünk így, aztán az egyik este felvetette hogy aludjak vele. És ez ígyent kb. két hétig. Minden nap vele aludtam. Aztán az egyik este megtörtént az amire egyáltalán nem számítottam. Megfogta a kezem és rátette az álló far.... Ez az incidens után többször is kivertem neki. Kétszer is le.... Az érdekes hogy e közben ő folyton csajozgatott és abaráti viszonyunk sem lett háttérbe szorulva. Mintha mi sem történt volna. Szóval szerintetek?

!



jan. 4. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátság extrákkal. Te tudod, hogy neked jó-e így, vagy sem. Beszélgessetek róla.
jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy meg illetve lefejted, még mit szeretnél tenni? Szerintem kapásból ennyi bőven elég. Nem kell sietni, fiatalok vagytok.


Ja! Az viszont fix, hogy ne szeress belé! Ez nem arról szól. Ezt a saját buksidból verd ki, ne a haverod fszbl.

jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ilyet többet ne csináljatok, mert további, még nagyobb lelki bűnökbe viszitek egymást...
jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Adok tanácsot, saját tapasztalatból, de személyes, írj rám légyszi privátban
jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kell megbeszélned, de szerintem is csak barátság extrákkal ez, nem akar meleg párkapcsolatot.
jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Irigyellek!

Csak legyél okos, ne hisztizz, bármi történik, érezze, hogy számíthat rád!

jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ember nem kell ratyulni.


Manus büdös valaga kellene?


Inkább szerezz egy lányt...

febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!