Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem magam teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam teljesen üresnek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és az elmúlt fél évben nagyon lecsúsztam sajnos. Persze vannak barátaim akikkel minden nap látjuk egymást, de csak egyikkel tudok rendesen beszélgetni. Csakhogy ő a barátjával tölti az összes idejét. Ha hazajövök hétvégente akkor egyedül vagyok az üres házba, a családtagjaimmal ritkán beszélek. Barátom sincs, mondjuk évekig tetszett valaki, de nem igazán működött volna a dolog sajnos. Nem tudom ezen hogyan lehetne javítani.

jan. 20. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég kevés info. Mit jelent a lecsúszás?
jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek #1-es válaszával, jó lenne több infó.
jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a többiekkel abban, hogy ezzel nem megyünk sokra segítési akarattal.

Esetleg lehet ez a kiégésnek esetleges jelei is melyel többen vagyunk így tinik.

Amennyiben szeretnél, nyugodtan írjál rám itt is vagy privátban is

jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az tudna segíteni ha különböző tiniknek / nekik is készített üzengetős közösségi médiákat elkezdesz használni. Ilyen például a BeFriend és a Spotafriend is amiket tudok javasolni és normálisok az emberek nagyobb része. Nyilván itt is figyelni kell az önmutogatókra is, mint ahogy az összes közösségi médián is.
jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs túl sok infónk, viszont ennyi alapjáj ottn tiszta, hogy egy hajóban evezünk. Írj rám privátban, hogyha szeretnél egy civilizált beszélgetést! Ki tudja, talán barátok is lehetünk
jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!