Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szólítsak le egy csajt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le egy csajt a buszon?

Figyelt kérdés
Az illetőt elég ritkán látom a buszon, de nagyon szimpatikus. Viszont a busz mindig tele van, ráadásul másik településen is száll le.
jan. 21. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Szia, te is ezzel a busszal utazol?
jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
hello cica, szereted a kit kattot? :D
jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Jegyeket, berleteket!
jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
88%
Leszállsz ahol ő. Majd ennyit mondasz: "Szia! A buszon akartam veled váltani pár szót, de mindig zsúfoltság van, és amúgy is jobban érdekelsz annál, hogy csak futólag beszéljünk. Beülhetünk valahová..., mondjuk most?"
jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor beszélj vele mikor leszál vagy várja a buszt. Lehet h kínos lenne neki hogy a többi utas is hallja a beszélgetéseteket
jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha lehet ne a buszon beszélgessetek. Ott nincs úgymond menekülőút. Ha kínos a helyzet egyikőtök se mondhatja, hogy "bocs mennem kell". Vagy tegyük fel: kifogytok a témából. Akkor mit csinálsz? Én csupán két opciót látok: ott maradsz mellette, és még sokáig hallgattok, vagy kicsit odébb mész (fogalmam sincs, hogy milyen indokkal, de jól nem jöhetsz ki belőle) és utána hallgattok.

Szerintem szállj le ott, ahol ő. (Ahogy #4 írta.) Ott kezdjetek beszélgetni. Biztos vagyok benne, hogy mindkettőtöknek komfortosabb lesz.

jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!