Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tiniként milyen lehetőségei...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiniként milyen lehetőségei vannak az embernek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Neten kívül. Nem vagyok bulizós típus, nem iszok, stb.... Úgy érzem abszolút semmi esélyem arra hogy megismerjek valakit...
jan. 22. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki tetszik, ahhoz odamész és beszélgetsz vele. Ha senki nem tetszik, akkor ne erőltesd, nem baj ha csak 20, 21 évesen lesz barátnőd.
jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Iskola, sport, kiállítások, hobbi csoport ( pl. művelődési házban), stb.
jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, mert ilyen szempontból én is hasonló/ugyanebben a cipőben járok / nem akarok csak a netre hagyatkozni ilyen ügyben/dologban.
jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Utcai leszólítás, barátokon keresztül.
jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátokkal jársz el bárhova, akkor úgyis van rá lehetőség. Akár ismerősökön keresztül megismersz valakit stb. De amúgy nem tudom, én bulizós is vagyok meg elég extrovertált is nekem nem volt ilyennel problémám.
jan. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%
Semmi
jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!