Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mitől férfi egy férfi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mitől férfi egy férfi?

Figyelt kérdés
Tanácsokat kérek,milyen legyen az álom pasi?
jan. 25. 20:29
 1/5 anonim válasza:
11%
minimum 190 centi magas, olyan izmos mint hulk, menő kocsija van, sok pénze és legalább 20 centis szerszáma 18L
jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Nincs olyan, hogy álompasi. Minden lánynak más az egyéni preferenciája.

És ez is változhat idővel. Egy lány mondhatja, hogy az ideálja a magas, szőke, hosszú hajú fiú, aztán megjelenhet az életében egy átlagos magasságú, barna hajú fiú, akibe beleszeretnek.

Szóval, az álompasi talán inkább belső tulajdonságokban létezik.

Minden lánynak más a fontos szerintem.

Nekem például az, hogy a fiú legyen megértő, legyen komoly és felelősségteljes, ha arra van szükség, de legyen képes visszacsöppenni a gyerekkorba, nevetni és nevettetni.

jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es válaszolónak komoly godnjai vannak, egy incel, akio nönek álcázza magát, hoyg terjeszthesse a hülyeségeit.
jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy irták , nőről nőre változik , de a legtöbbször kedvelt dolog az önbizalom/magabiztosság , ki is fejtem neked ,ez annyit tesz hogy mersz tenni a dolgokért , mersz nemet mondani , kiállni magadért , illetve elismered a saját hibáid. Egyszerű példa erre , amikor a mostani párommal találkoztam egy buliban , ott volt ő meg még két ember , az egyik barátom beszólt nekem hogy : akkora a homlokod hogy oda leszállhatna egy repülő . Erre én nem bevágtam a durcit , hanem egyből kontráztam hogy : Nem is rossz ötlet , Ferihegy úgyis túlterhelt. Erre a mostani párom (akivel akkor csak ismerkedtünk) akkorát nevetett hogy még a pohárból a piát is kilökte , majd mosolygott és bólintott egyet. Egyből rájött hogy magabiztos vagyok mivel nem sértődtem be egy ilyen kis egyszerű dolgon . De természetesen erre még lehetne ezer példát hozni , illetve ez az én véleményem , szép napot :)
jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikeres férfinél nincs vonzóbb.
jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!