Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólításhoz tippek?

Figyelt kérdés

Szóval adott ez a lány a sulimból, aki egy pár hónapja igenis megtetszett nekem.

Folyton terveztem, hogy leszólítom, de valahogy sosem jött el a megfelelő alkalom. Suli után tartanám a legjobbnak az időt.

Ma pont egyedül volt az iskolaépület előtt, minden adott volt, és én lefagytam...Nem sikerült.

Fejben minden jól megy,de élesben valahogy nem. Hogyan csináljam?

Bármilyen javaslatot szívesen elfogadok a témában.

Nagyon köszönöm.



jan. 29. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Szerintem egyenesen, egyszerűen csak mondd meg neki: szimpatikusnak/szépnek találod, és ha benne van szeretnéd jobban megismerni, lenne -e kedve elmenni ide vagy oda.

Számolj 3-ig, menj oda hozzá, és kezdj el beszélni, mielőtt még meggondolod magad!

Nincs mitől félned!

jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ne tervezz előre semmit, mert akkor csak stresszelni fogsz. Legyél random és ne tanulj be semmit.
jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem jobb ha könyvből megtanulod az összes lehetséges kombinációt és akkor nem lőhetsz mellé
jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 búzaszem ***** válasza:
93%
Írj lapra egy őszinte levelet vagy verset és személyesen add át, egyetlen mondat mentén: "Örülnék, ha elolvasnád, Neked írtam." és utána otthagyod. Pattogjon nála is a lábda, gondolkodjon és találja ki ő a következő lépést.
febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le egy csendes, kényelmes környezetben. Próbáld meg elképzelni minél élethűbben, részletesebben (szagok, hangok, hőérzet) a lehető legrosszabb helyzetet, és azt, hogy miképp reagálsz rá. Ha már érzed a gombócot a torkodban, akkor jól csinálod.

Persze a valóságban nem úgy fog történni, ahogy elképzelted, de sokat segíthet.


Mielőtt odamennél hozzá, javaslom, hogy legyen pár kérdés a fejedben, amit majd meg tudsz tőle kérdezni, ha kifogynátok a témából. Majd menj oda hozzá beszélgetni. Tudom, hogy nehéz megtenni, de másképp nem tudod leszólítani.

febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkozz, csak lépj oda hozzá. 31/F
febr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod, hogy egyedül van kezdésnek meg kérdezheted tőle, hogy merre van az xy tanár innentől kezdve meg volt az első kommunikáció és bármikor rá köszönhetsz ha meglátod, és így könnyebben indíthatsz beszélgetést 😁
máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Közeledj valami apró, kamu okkal, pl szólj oda, hogy ma van e a suliban az xy tanár, mert még nem találkoztunk vele és lenne vele óránk, vagy hogy hallottad e hogy lesz egy koncert a szomszéd városban, stb.
máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8as Köszönöm, hogy megerősítetted pont ezt írtam.
máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az előttem lévőkre. Befogsz égni. Rohadt gáz leszólítani valakit, főleg a tiniknél. Iskola után valószínűleg hazafele fog menni. Miért bosszantanád azzal, hogy az idejét rabolod? Próbáld meg bejelölni facen/instán/bekövetni tiktokon és likeold a profil képét! Ha nem likeol vissza, akkor hagyd békén.
máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!