Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ghostingolt a lány miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostingolt a lány miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy lánnyal. Elhívtam kávézni és igent mondott de azóta ghostingol miért lehet ez?

febr. 9. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Mert gyáva volt elutasítani.
febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát két megoldás lehet... Kiprovokálni, hogy válaszoljon... Vagy elfelejteni.
febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen ahhoz is gyáva fos hogy visszautasítson..
febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Úhh, ha igent mondana aztán ghostingolna, engem is kurvára felidegesítene.
febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most megint írt pár szót, hogy problémái voltak ezér nem írt. Viszont azóta megint nem ír. Szerintetek is jobb lenne elfelejteni igaz? Vagy még várjak pár napot?😃
febr. 12. 16:41
 6/14 anonim válasza:
100%

Engedd el.... fel kell nyitni mostmár a szemüket, hogy ne érezzék már magukat fölöttünk.


Én úgy vagyok vele, ha nem ír, vagy egyszavazik, vagy simán látom hogy nem érdeklődik. Törlöm a pics-ba. És ennyi.


Abszolút jól érzem magam egyedül is, ha majd úgy alakul akkor lesz valaki, ha meg nem akkor nem.


Ott a meló, a kondi, a szabadidős tevékenységek aztán töltöm azzal az időmet, minthogy pazaroljam olyan emberekre, akik meg sem érdemlik!

Te vagy a férfi, engedd el! Lesz más, ha az is ugyanilyen, azt is elengeded, ennyire egyszerű

febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd, ha érdeklődik irántad majd ő megkeres, ha nem akkor hadd menjen. Nem érdemes kapaszkodni utána.
febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van.
febr. 12. 21:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Majd megírod pár hét múlva, hogy merre ment a történet?
febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazából már most történt valami már írogatunk megint, ha igazat mond akkor érthető ok miatt nem írt egy ideig.És pontosabban is leszögeztük a kávézás időpontját szóval szerintem mostmár minden okés.
febr. 15. 18:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!