Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért "tiltott" a lány, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért "tiltott" a lány, mert "kiprovokáltam"? Ugye ez csak szerintem sántít?

Figyelt kérdés

Szóval már vagy 5 napja küldtem egy követési kérelmet (régebben követtem, csak ideges volt, és egy csomó mindenkit eltávolított a követők közül), azóta beszélgettünk, és sajnos nem igazolt vissza... Úgyhogy ma újból megpróbáltam, hátha csak nem látta vagy valami (nem nagyon jelölt mostanában senkit sem vissza).


Erre jött a tiltás. Mondom, micsoda? Miért? Mert hát "kiprovokáltam". Ez ugye csak nekem sántít? Mondhatta volna, hogy nem jelöllek vissza, stb... De konkrét tiltás, csak úgy a semmiből... Durva ez...


febr. 11. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan már?! Mit foglalkozol vele?
febr. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azóta beszélgettetek, ami után nem igazolt vissza, csak az nem derült ki, miről beszélgettetek...
febr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
"Ideges volt, és egy csomó mindenkit eltávolított a követők közül" - Már ez magas nekem.😂 Én is vagyok időnként ideges, de nem az instán vezetem le. Gázos a csaj.
febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: kérdés, honnan tudja ilyen jól a Kérdező, mi volt a csaj fejében...
febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4., egyszerű, megkérdeztem mi volt ez a "tisztogatás"?


2., mindenről, róla, rólam, mik történtek vele, stb.


1., fontos nekem.

febr. 11. 09:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy nem akar veled beszélni, vagy ez idegesíti őt. Hagyd. Majd ha kell valami keres. Gyerekes.
febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem keresném vele a kapcsolatot. Ha tiltás után hozzászólsz vagy ráírsz Te leszel a nyomulós pasi akin nevet majd a barátnőkkel. Csak egy tanács, fontold meg.
febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd békén
febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!