Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan tinisrácok akik már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan tinisrácok akik már rájöttek ,hogy melegek ,hogy dolgozták fel,milyen partnereket keresnek?

Figyelt kérdés

márc. 29. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ezen mit kell "feldoglozni"??? Vagy neked azt is fel kell doglozni, hogy kék vagy barna szemed van????
márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Ja, egyetértek elsővel, ez valamiféle trauma kellene, hogy legyen?
márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
#2 Nem lenne az ha mások nem nehezítenék meg mások életét feleslegesen. És sajnos még közel sem tartunk ott hogy senkit se érdekeljen a szexualitásod.
márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy iggen.Szerintem sem tartunk még ott hogy a melegség olyan természetes lenne mint a kék ,vagy barna szeme van valakinek
márc. 30. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Oké, de nem kell akkora tragédiának felfogni. Azért, mert vicsorognak a politikusok, és ezt tartják legnagyobb propagandafogásnak, úgy általában nem annyira érdekli az átlagembert.
márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megértem mindkét oldalt. Nekem nem volt mit feldolgozni, mert én csak biszex vagyok, toltam egy "hát jól van"-t magamban és folytattam akkori tevékenységem. Aki viszont homofóbok közt nőtt fel, vagy nagyon vallásos környezetben annak nehezére eshet elfogadnia magát. Találkoztam ilyen emberrel is. Mindkét kategória létezik.
márc. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 Politikusok rátesznek a dologra de ettől függetlenül sajnos sok helyen nem elfogadott a dolog.

A szülők nagyrésze még mindig nehezen fogadja el hogy a gyereke más és ez szerintem óriási nehézséget jelent, főleg tiniként amikor függesz a szülődtől.

Mindennapi életben sem ritka a furcsa nézés és néha a beszólás ha a párod kezét mondjuk megfogod.

márc. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

#1 es #2 nagyon nehez nyiltan felvallalni hogy meleg tranz vagy biszex vagy stb

Azert mert sok sok sok homofob van es akar azert is megverhetnek az utcan mert felvettel egy kirivobb ruhat fiukent ezert is nehez vagy ha egy olyan barati tarsasagba vagy ahol nem fogadnak el miutan coming out-oltal

ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!