Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha volt osztálytársra nyomulok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt osztálytársra nyomulok Instagramon, akkor nagyobb esélyem van, mintha vadidegennél próbálkoznék?

Figyelt kérdés

ápr. 7. 02:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az nem arra való és egyébként sem szép dolog a nyomulás.
ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
90%
Semmi esely egyiknel sem en tudom!
ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Az Insta egy közösségi média. Szomorúan tapasztalom hogy a velem egykorú fiatalok többsége a hasonló rettenetes oldalakon (Insta, Tiktok, Snapchat, stb.) akár magának csajt/pasit találni. Nem jó. Múltkor egy lány itt írta GYK-n hogy a pasi valamelyik Insta sztorit lájkolja (vagy szivecskézi, mit tudom én), valamelyikét nem és hogy ez mit jelent. Semmit. A közösségi média nem ismerkedésre, párkapcsolat kialakítása való. Az emberek egyre jobban távolodnak el egymástól, miközben a 42. Közösségi média oldalra regisztrálnak hogy azon az oldalon is szelfikkel, sztorikkal, meg rövid videókkal áraszthassák el az internetet. Ezt most ide nem azért írtam le mert téged akarlak megbántani, csak rá akartam mutatni arra hogy ez egy káros tendencia. Nyilván irreleváns is erre az esetre nézve, mert a volt osztálytársradra máshogy nem is tudsz nyomulni (ha ennek egyáltalán van értelme, mert a nagyon nyomulósokat mi (legalábbis én és az ismeretségi köröm) le kurvázzuk), de egy vadidegennél jobb. Amúgy meg, csak jársz valami suliba, nem? Inkább ismerkedj ott. Ja, és még egy fontos dolog. Azzal hogy a nagyon nyomulósokat mi lekurvázzuk, nem azt akartam mondani hogy emiatt ne próbálkozz. Ha kétségeket hagysz benne (és nem elég bátor a pasi) akkor nem mer majd kezdeményezni, amit gondolom te se szeretnél.
ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 a "kangörcs" hashtagből nem volt egyértelmű, hogy egy csávó írta ki a kérdést, aki egy lány osztálytársára akar nyomulni?
ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan voltál, lehet, hogy még kevesebb is az esélyed, mintha idegen lennél, ezt is kalkuláld bele.
ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem, mert nem olvastam el... :(

De azért köszi hogy szóltál.

ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én egyetemre járok, levelezőre és minden "osztálytársam" 30-40 éves, házas pasas.


Munkám meg nincs. Kirúgtak nappaliról, így muszáj volt átmennem másik szakra, de ebből meg csak levelező volt.


Baráti társaságom egyáltalán nincs, mivel magamra maradtam.

ápr. 7. 18:36
 8/11 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
ápr. 7. 18:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen közös pont az ismeretség. De ha akkor sem vett észre, amikor osztálytársak voltatok, akkor most sincs rá nagyobb esély.
ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ugyan akkora esélyed van egy osztálytársnál, mint egy idegen embernél. Különösen, ha levelező tagozatra jártok és nincs mindennap személyes találkozás. Így is, is ismerkedni szükséges. Neten is lehet párt találni, de úgy, hogy minél előbb személyes találkozót is beszéljetek meg. Ne nyomulj, azt nem hiszem, hogy bejön. Igaz nem tudom, nálad mit jelent ez a szó. Generációs különbségek vannak köztünk. Inkább csak ismerkedj, és hívd meg egy sétára, fagyira, moziba. Később komolyabbra fordítva, ha úgy érzitek, hogy jó párt alkotnátok.
ápr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!