Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha osztályban, vagy sporton,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha osztályban, vagy sporton, stb. van egy csaj akivel jól kijön egy srác de a csaj nem jelezget, általában hogy lesz ölelés vagy csók az elején, meg aztán szex?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 22:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hát ha egy gyúrós srác villogtatja az izmait, egy jómódúbb az Iphone-ját, vagy ha egy csávó egy sportegyesület tagja és olyan ruhában van, az korfüggetlenül rengeteg csajnak bejön már" - Igen, rengeteg olyan lány létezik, akiknek az érzelmek másodlagosak és képesek csak a külsőségek miatt összejönni a másikkal.

A srác örül, mert használhat egy lyukat, a csaj úgy mutogatja a barátnőinek és a világnak a srácot, mint ahogy a srác az izmait, de valójában senki sem lesz igazán boldog, az egész csak a látszatra épül.


Köszönöm, nekem nem kellenek olyan riboszómák, akik izmok, telefonok és autók alapján ismerkednek.

ápr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen felszínes és együgyű természeted lehet, erre nem lehet mást írni.
ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen a lány, akkor ne felmutatni akarj valamit, hanem keress mást. Nem mindenki ilyen, és...te a Hollywood-i filmekből ítélkezel, hogy a "lúzereknek" (mitől lesz valaki lúzer?) is a szép fiúk kellenek?

Igen, nyilván tetszeni fog nekik is külsőleg, mert ha valaki szép, akkor szép, el lehet ismerni, de attól még nem biztos hogy kapcsolatot is akar vele. A másik, mit nevezel lúzernek? Szűz, stréber, vagy mi?


Eleve a stréber is egy olyan jelző, hogy na...semmilyen. Lehet valaki szeret tanulni, lehet valaki elszerezné érni az álmait nem pedig pasizni, ettől nem lesz stréber. Meg attól sem lesz lúzer, hogy tizenévesen még szűz.

De te csak kifogásokat keresel szerintem, ami viszont egy rossz pont az ismerkedésben.

ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A 12-es nagyon jól megfogalmazta!
ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, ha engem egy fiú azzal próbál a meghódítani, hogy mutogatja az izmait, vagy henceg a sporteredményével, az nemhogy vonzódást keltene bennem, hanem inkább semleges, nagy negatív érzéseket.

N

Én a fiút önmagáért akarom szeretni, és nem szeretném, hogy ő azt higgye, hogy csak a kocsija vagy a bulija miatt vagyok vele.

Persze, vannak olyan lányok, akiknél sikeres lehetsz ezzel a taktikával is, de ez tényleg megkövetel egy bizonyos szintű felszínességet.

Szóval, javaslom, hogy ha van egy kiszemelt lány, akkor próbáld meg kideríteni, hogy milyen. Ha arra jutsz, hogy felszínes, de mégis meg akarod hódítani, jöhetnek az általad említett módszerek. De ha nem, akkor sokkal többet fogsz elérni azzal, ha odamész hozzá, beszélgettek, amár chateltek is, és elhívod valahova sétálni vagy kávézni

18/L

ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor riboszómáknak nevezett normális lányok helyett neked megmaradnak a maradék, a nagyon kövérek és az atomrondák akiknek nem kell semmi. Akkor közülük válogass. Nekik nem számít a sportosság, az igényesség, a népszerűség, jómód, az eredményesség és egyebek. Vannak akik nem érzik, vagy azt kamuzzák hogy nem érzik hogy mi az ami büszkeséget okoz és még betegesen lángelmének is képzelik magukat. Egy örök, klasszikus nőo kérdés: miért vele menjek el randizni és nem jobbal?
ápr. 19. 09:33
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Te saját magad karikatúrája vagy és próbálod úgy előadni ezt a torz felszínes szemléletedet mintha ezek értékek lennének, ezen múlana egy párkapcsolat miközben továbbra sincs sehol a szeretet csak te akarod ezzel párhuzamba vonni. Mindent megmagyaráztál magadról, én itt elengedlek.
ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem fogsz hiányozni a lányokat riboszómáknak nevező, nagysági téveszmés, emberi értékeket cinikusan megvető, vádaskodó szövegeiddel. Háziorvos talán majd egyszer kezeli a nárcisztikus, antiszociális mentális baromságaidat és egy zubbonyban ordítozhatod a torz, életidegen eszméidet.
ápr. 19. 11:46
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"neked megmaradnak a maradék, a nagyon kövérek és az atomrondák" - Szóval a k**vák és a kevésbé attraktív lányok között nincs átmenet...hmm, érdekes állítás.:D

Egyébként inkább leszek egyedül, mint egy olyan agyhalott, önálló ízléssel nem rendelkező csajjal, akit csak a külsőségek és a trendek érdekelnek, aki divatból szőnyeghajú, autotune-os hangon nyivákoló "rapperek" hallgat és semmivel nem képes törődni, csak hogy miként mutat a neten.

Továbbá szeretnélek tájékoztazni, hogy a riboszóma kifejezést én használtam, nem pedig az előző válaszoló.

ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

19-es jól megfogalmazta! Az meg a pláne, hogy rossz embernek okoskodtál Kérdező.


De veled Kérdező, valami baj van.

Nálunk, az iskolában, a lányok egyike se kövér, se csúnya, se buta. Mindenki kitűnő, és csinos, megnéznek mindenkit a fiúk (végül is elit iskola, elit osztálya). És senkit se a külsőségek érdekelnek. Pedig lenne bőven olyan fiú, akivel a külsőségek miatt lehetne kapcsolatot alakítani. De, az izompacsirtáknak nincs barátnőjük, főként mert folyton a kondiba lógnak, míg a kevésbé kigyúrtaknak van. Gondolom mert belülről nem agyhalottak.


Viszont a te gondolkodásod alapján, neked nem lesz normális barátnőd.

ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!