Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen korban még minden lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen korban még minden lány külső alapján választ párt?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok fiú :D Eddig még egy lánnyal sem találkoztam aki nem külső alapján ítélt volna.. Semmi baj nincs a külsőmmel sőt.. És ez a baj hogy minden lány csak ezt látja bennem és csak egy éjszakára vagyok jó nekik. Én azt szeretném hogy végre egy lány a belső értékeim miatt szeressen. Valami tanács?
2015. máj. 14. 13:54
1 2
 1/20 schocko ***** válasza:
90%
Ha csak egy éjszakára kellesz nekik, akkor azon az egy éjszakán valamit nagyon nem jól csinálsz, másrészt nem akarnak még kötődni senkihez, csak élvezik az életet...(igazuk van)
2015. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs baj a külsőmmel, mégse kellek 1 éjszakásnak se :D Amúgy igen, nagyrészt külső alapján választanak, de nem párt, hanem alkalmi partnert. Azért, hogy jól érezzék magukat, meg hogy tudjanak dicsekedni a barátnőiknek.


Akik ebben a korban nem külső alapján válogatnak, az vagy leszbikusok, vagy elhatározták, hogy nekik nem kell senki, vagy csúnyák.

2015. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
16 éves vagyok és lány és én személy szerint nem a külseje miatt vagyok oda egyik srácért a suliban. Nálam idősebb, magasabb, husi fajta ráadásul mások azt mondják, hogy nem a 'hű de jóképű' kategóriába tartozik. Mondjuk, szerintem nagyon aranyos. :) Szóval nem minden lány külső alapján választ. Amúgy meg ne hagyd, hogy csak egy éjszakára legyél jó nekik. Ezt azért szerintem észre lehet venni, hogy valaki hosszabb távon akar tőled valamit vagy csak elég leszel neki egy éjszakára.
2015. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%
3-as! Te is a külső alapján választottál, csak nem veszed észre!
2015. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Olyan lány nincs aki legalább egy kicsit nem nézi meg a külsőt, és ezt én mondom tapasztalatból.
2015. máj. 14. 14:09
 6/20 anonim válasza:
100%

Nálam két variáció van:

1. Meglátok valahol egy helyes pasit. Megpróbálom megismerni. Ha kedves, szimpi és továbbra is bejön akkor lehet köztünk valami, de ha mondjuk egy hülye nagyképű bunkó vagy csak egyszerűen nincs bennünk semmi közös akkor hagyom.

2. Egy olyan fiú akit ismerek, külsőre nem jön be, de rájövök hogy mennyi közös van bennünk és milyen jófej.

Szóval nagyjából annyi, hogy nem feltétlenül számít a külső. És mivel a szépség relatív, biztos van valaki aki szetint jól nézel ki, de azért nem tudsz minden lánynak tetszeni. De abban egyetértek veled hogy a legtöbben az "első látásra szerelem" (magyarul helyes pasit) tartják a nyerőnek. Meg van olyan hogy belsőleg minden remek de nem vonzódsz hozzá testileg. Ez a barátság.

Nem vagyok túl jó a tanácsadásban de megpróbálom. Szerintem a lányok megbízhatatlannak látnak téged, ezért nem akarnak többet egy éjszakánál.

Belső érték? Humoros, romantikus, megértő, kedves, hűséges és megbízható vagy? Ha igen bocs. A legtöbb lány odavan a romantikus és vicces pasikért főleg ha jól néznek ki. De az is lényeges hogy ne vidd túlzásba és add önmagad!

Háát remélem tudtam segíteni, ha értelmetlen hülyeséget írtam bocsi, csak próbáltam segíteni. 18/L

2015. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

Miért fiú van olyan, aki ne nézné a külsőt legalább egy kicsit?


Micsoda hülyeség ez? Max a vakok nem nézik a külsőt, de azok sem azért, mert nem érdekli őket..

2015. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7-es akármennyire is hihetetlen van én egyáltalán nem törődőm vele hogy valaki hogy néz ki. Nem az határozza meg :) Nekem külső alapján egyetlen egy dolog számít hogy legyen pici a lány ennyi
2015. máj. 14. 14:39
 9/20 anonim ***** válasza:

En 15 evesen internetrol ismertem meg a parom hetekig beszelgettunk a nelkul hogy lattuk volna a masikat egymasba szerettunk. Mikor jott az elso kep kicsit meglepodtem mert szoke volt engem meg kimondottan taszitottak a szoke ferfiak de addigra mar nem erdekelt annyira szerettem. Nem bantam meg hogy egy szoke magas de egyaltalan nem kigyurt ferfi a parom mert most hihetetlenul boldog vagyok vele es nem cserelnem le.

18/L ( azota velem van)

2015. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
azt javaslom, ne olyan lányt keress, aki csak egyéjszakást akar. vagyis ne olyat, aki egyből lefekszik veled, mert ebben a korban szexből nem magyon lesz szerelem
2015. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!