Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki egy évvel idősebb és tetszik nekem. Régen nagyon jóba voltunk, de mikor megtudta, hogy szerelmes vagyok belé nem köszön, nem szól hozzám és bunkó velem. Ezt meg miért csinálja? Fiúk, ez nektek szokásotok? Lányok mit csináljak?
2015. máj. 14. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is csinálta egy srác. Most azt mondja azért volt, hogy kiszeressek belőle.
2015. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
furcsa viselkedés! szerintem nem tudja kezelni a helyzetet zavarban van. vagy csak le akar rázni
2015. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem, hogy azért nem köszön mert félreérteném. Szerintetek mit csináljak? Ő egy kedves jófej fiú.
2015. máj. 14. 17:44
 4/6 anonim válasza:
Hagyjad!!! Legyen már annyi önbecsülésed, hogy nem hagyod hogy valaki így viselkedjen veled. Lehet nehéz lesz, meg rossz, de gondolj bele, hogy ha le ragadsz nála, akkor lehet elszalasztasz más alkalmat egy olyannal, aki ugyan úgy érez irántad mint te iránta. Meg gondolj bele, ha bunkó veled, nem szeret, nem akar tőled semmit, ha nem beszél veled. Akkor meg? Ha meggondolná magát, vagy valami akkor meg majd keres. Ne hagyd, hogy "bántson" és azt érezze, hogy neked rossz!! Amúgy lehet az is, hogy azért bunkó, mert esetleg eddig kedves volt veled, és kapcsolt, hogy lehet te ezeket biztatásnak vetted, vagy többet gondoltál, hogy ő érez, és most vissza akart venni így, hogy meg tudta, hogy te szereted, csak lehet túl bunkóra sikeredett, és azért ilyen, hogy így biztos leveszed, hogy nem érez semmit.
2015. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van! Köszi!
2015. máj. 14. 18:46
 6/6 anonim válasza:
remélem valamennyit segítettem és tényleg sz.rsz rá, mert nem érdemli meg hogy lásson szenvedni!!!!!! és remélem nem is fog látni mert nem fogsz foglalkozni vele.
2015. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!