Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor mit csináljak? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés

10.es vagyok és van egy fiú évfolyamtársam, akibe bele vagyok esve.


Elég hülye sztori, de leírom:

Együtt volt tesióránk az ő osztályával és elestem a lépcsőn, sikerült eltörnöm a bokám.:(

Aztán leültettek és felhívtuk anyáékat. Nem tudtak értem jönni.

Itt jön a csavar, hogy tesitanárom megkérdezte azt a fiút aki tetszik és full szégyenlős vagyok előtte, hogy kocsival jött-e? És hogy be kéne vinni engem a balesetire.

És a karjaiban vitt ki, és ültetett be hátra, ugye elől a tesitanárom ült.


És annyira jól vezetett meg ilyen lendületesen gyorsabban (nem száguldás volt, csak olyan jó, értitek :D), hogy uh, nagyon jó volt. közben meg a totális leégés és szégyen meg a csodálat között lebegtem, eléggé furi volt így. Meg a kocsija is nagyon jól néz ki.

aztán amikor felrakták a gipszet hazavitt, meg minden, és tök ari voolt :) ugye egy ideig otthon feküdtem, és csomószor akartam neki írni, de nem mertem. nagyon félénk vagyok.


Még jobban beleszerettem hogy őszinte legyek, de ez az 'első tali' elég gáz volt, konkrétan rohadt kínos. és most suliban kerülöm meg minden, nem merek ráírni. barátnőim full hülyének néznek és már oda akarnak rángatni hozzá.


Hogy kezdeményezzek nála? Illik valami ajival vagy bárhogy megköszönni ezt h bevitt?


2015. máj. 14. 22:33
 1/5 anonim válasza:

Az ajándék nem rossz ötlet.

De lehet még jobb, ha simán odamész hozzá, megköszönöd, és megkérdezed, hogyan viszonozhatnád a kedvességét. Ha van is valami ötleted, hogy hova mennél el vele, célozhatsz rá, "szájába adhatod" a választ. Onnantólmeg van egy alkalmad, hogy együtt legyél vele, és beszélgessetek.

2015. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a te hibad hogy ilyen lett az elso tali :) Szerintem jol is jott mert nem mernel vele beszelgetni ez az incidens meg megadta a kezdolokest :) Es ne hagyd hogy oda rantgassanak a baratnoid mert ugy lesz az igazan kinos... Mert kozben figyelnek es kenyszerbol mentel oda úgy hogy nem akartad.



Mindenkeppen menj oda hozza es koszond meg neki és ha osszekaptad magadat addigra onbizalombol hívd el mosolygosan valahova setalni (bát torott bokaval :D) de mind1 is...de mosolygosan hivd el valahova ahol kettesben vagytok mert ha ilyen felenk vagy masok elott nembiztos hogy mernel "cselekedni" :)


Szerintem mindenkep hasznald ki ezt a jó alkalmat ha tetszik a fiú :)


Nem fog bantani... Sem megalazni... Mert akkor nem is segitett volna ha nem bírna teged :)

2015. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Menj oda hozzá, ha tetszik
2015. máj. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10-es és van jogsija? Hányszor bukott? :D
2015. máj. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mit vagy hogy mondjak meg vigyek neki?

Nem kínos ha ezt felemlegetem?:c

17 éves, nem bukott sztem. Fél éve van jogsija, de mar 5 eves koratol gokartozott meg minden, az van a facebookjan :$


Egyébként köszi a válaszokat, de még segitsetek légyszi :)

2015. máj. 15. 13:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!