Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nem merek senkitől tanácsot kérni mert nekem ez nagyon ciki még soha nem volt velem ilyen. Edzésen megismertem egy fiút először egyáltalán nem jött be , de aztán mivel az edző sokszor állított minket párba és beszélgettünk néha egy kicsit valahogy azt hiszem belezúgtam egy kicsit pedig külsőre egyáltalán nem olyan mint ami szokott tetszeni és mivel keveset beikszelünk és csak edzésen látom így szerintem lehetetlen hogy közelebbről megismerjem . olyan furán érzem magam emiatt főleg mivel még nem nagyon volt pasim és nem is értem hogy hogy zúghattam bele .Tudnátok tanácsot adni ? (17/)
2015. máj. 15. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
persze volt! vedd fel fbre és írkáljatok ott és adj neki jeleket hogy tetszik neked
2015. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Attol fuggetlenul hogy csak edzesen latjatok egymast, az egy dolog. Probalj beszelgetni vele, kerdezz, de ne sokat mert az mar kinos. Ha tetszel neki, akkor biztos hogy o is elkezd hozzad viszonyulni jobban.
2015. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát csak tudjátok kung fu edzés közben eléggé nehéz beszélgetni... és nem tudom hogy nem tudom mit szolna ha bejelölném nekem az olyan furi így elképzelni :( ez olyan lehetetlennek látszik
2015. máj. 15. 19:05
 4/6 anonim válasza:
Lehetetlen? dehogyis! Vegulis nem rossz ha bejelolned facebookon.
2015. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tudom az nekem olyan tul nyomulosnak tünik de lehet hogy majd megprobálom összeszedni magam
2015. máj. 15. 19:11
 6/6 anonim válasza:
szerintem egy jelolesen meg nincs semmi.. ha tetszel neki, ugy is rad ir
2015. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!