Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ezek után még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezek után még kapcsolatba kerülni a lánnyal?

Figyelt kérdés

Pár hete írtam egy lánynak a facebookon, hogy szívesen megismerkednék vele. Eleinte minden nagyon jól alakult, aztán amikor arra terelődött a téma, hogy esetleg alakulhat-e majd köztünk valami komolyabb is, kedvesen de mégis elutasított. Akkor nagyon kiborultam, meg úgy voltam vele, hogy ebből már úgysem lehet semmi, hagyom a fenébe az egészet. Aztán pár nappal később mégis úgy döntöttem, hogy legalább a levelezés szintjén tartani fogom vele a kapcsolatot, így mégis valamennyire megismerhetjük egymást. Így is lett, azóta szinte minden nap órákon át szoktunk beszélni a facebookon (hogy ezek után ő még miért akar egyáltalán hallani rólam, az jó kérdés). Csakhogy én már előre félek attól a naptól, amikor majd mégegyszer (utoljára) megpróbálkozok nála azzal a bizonyos kérdéssel, mert szinte biztosra vehető az újabb visszautasítás. Egyébként most csak szeretném valahova elhívni majd, hogy mégis legalább lássuk egymást élőben is.

Szerintetek milyen legyek vele most a következő napokban/hetekben, és hogyan említsem meg neki a találkozó ajánlatát, hogy legalább az a minimális remény megmaradjon? :(

Köszi mindenkinek, hátha kapok valami jó ötletet és kiderül, hogy mégis vannak csodák a világban...


2015. máj. 18. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
hivd el pizára vagy fagyira esetleg moziba vagy sétálni a parkba
2015. máj. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kristabell válasza:
Ő mit gondol a külsődről?Mert ha jól elbeszélgettek és kíváncsi rád akkor valami más oka kell legyen a döntésének.Lehet,hogy nem áll készen egy kapcsolatra,de valószínűbb,hogy nem vagy az esete.
2015. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyértelműen megmondta hogy nem akar tőled semmit, valószínűleg később sem fog
2015. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"úgy voltam vele, hogy ebből már úgysem lehet semmi, hagyom a fenébe az egészet"


Eddig a pontig gondolkodtál az agyaddal, utána átvette az irányítást a tököd. (A csajszi meg lehet azért beszélget veled mert tudja h te többet akarsz és ki ne élvezné az efféle szitukat h rajonganak érte...)

2015. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!