Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek ez kizáró ok lenne,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez kizáró ok lenne, vagy jó dolognak tartjátok?

Figyelt kérdés

Ha egy lány nagyon "fura" (mondjuk, a fura relatív)... szóval, hogy, néha szokása magában beszélni, vagyis...

Szóval, ha nincs körülötte más, eldiskurál magával is :D (Pl. Milyen jó volt a tegnapi film! A legjobb jelenet a... stb.)

Különböző "oldalai vannak", van a nagyon cuki, meg a filozófus... és, hát még egy csomó :D

De egyébként hűséges, alapjáraton kedves, makacs, okos, szép... na, mindegy képzeljetek oda↑↑↑ egy csomó nektek szimpatikus tulajdonságot ;)


2015. máj. 18. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy jó dolog, de nem is kizáró ok.


15F

2015. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem lenne kizáró ok, nekem tetszene hogy kicsit más. Érdekelne milyen és szeretném is megismerni, ha nem jön össze vagy kiderül hogy mégsem ő az a lány akit keresek, akkor is megpróbáltam de ennyi. Egyáltalán nem kizáró ok szerintem :) 16/F
2015. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, mondj nekem egy embert, aki nem beszél magában... aki azt mondja, hogy nem, az egyszerűen hazudik.


Egyébként nekem teljesen normális viselkedésnek tűnik. Hol kéne itt a furát keresni?

2015. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, még írhattok:)


2# Mást nem tudok reagálni: :)

3#Ismerek olyan embereket, akik nem beszélnek magukban :D

(És vannak más "furcsaságaim" is, csak hosszú lett volna a kérdés, ha mindet leírom:D)

2015. máj. 18. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Petra? XD amugy annyira nemfurcsa ha kicsit skizozol aranyos :D
2015. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek. :)
2015. máj. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozna gondot bármilyen furcsaságoddal elfogadni Téged. Izgalmas, felfedezni, csodálni való személyiséged van. :)
2015. máj. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
3-mas: Én nem beszélek magamba, mert nem állok szóba idiótákkal :D
2015. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8-as feldobtad a napom ment a zöld pacsi.Egyébként meg először meglepődnék de nem lenne kizáró ok.
2015. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!