Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fura a vöröshaj fétis?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fura a vöröshaj fétis?

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Semennyire, a vadak szeretik a vöröseket, mert megcsókolta őket a tűz.
2015. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fura.

Csak kár, hogy általában a fiúknál elterjedt ez a fétis. Pedig ha a lányoknál lenne, akkor én kész főnyeremény lehetnék :D

2015. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 piriiiii ***** válasza:
51%

Szerintem nem furcsa. Azt olvastam, hogy a vörös hajúak jobban bírják és kedvelik a szexet, és az egész megjelenésük erotikus.

Én örülnék, ha vörös hajúnak születtem volna, de hát ez van... a vörös hajú nők nagyon szépek tudnak lenni.

2015. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és IMÁDOM a vörös hajat, csak sajnos kevesebb van, mint barna :D :/

Szóval, szerintem nem fura:D

2015. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Van ilyen is?

Amúgy egyáltalán nem fura. Férfiként a vörös csajokról az a véleményem, hogy nagyon vadítóak :) Jó, vannak kivételek, de általánosságban olyanok.

De természetesen csak a természetes vörös!

2015. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nincs abba semmi rossz. Minél rozsdásabb a tető, annál nedvesebb a pince :D
2015. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Minden fétis furcsa, a szó negatív értelmében.

Te csak egy ideált kergetsz, ami bugyuta sztereotípiákon alapul. Attól, hogy ez a génmutációt (mert hogy az) örökli valaki, nem jelenti azt, hogy dögös, vadabb, szexisebb, szexet kedvelőbb, lazább, bevállalósabb, nettebb, ilyen-olyanabb lesz.

Mondom ezt imádatod tárgyaként.

2015. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel (sajnos) még nincs sok tapasztalatom :D

Vörös hajú vagyok, van iskolába egy 9.-es csaj, akinek vörös a pasija, vörösre festette a haját és felém is minimálisan közeledett (még mielőtt összejött volna a pasijával) :D

Sokan mondogatják itt gyakorin hogy a vörös hajú srácok bejönnek nekik, de én még ezen a csajon kívül nem tudok többről xd

2015. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Naggyon fura
2015. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem tudom miért de nekem külsöre nagyon tetszenek a vöröshajú fiúk egyszerüen ha meglátok egyet egy jó 10 percig csak arra gondolok
2015. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!