Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha egy fiú neten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú neten elhív titeket valahova és odaírja még utána, hogy "Nem baj ha nem, csak kérdezem", akkor az befolyásolja azt, hogy elmentek vele vagy sem?

Figyelt kérdés

2015. máj. 19. 16:30
 1/8 A kérdező kommentje:
20/F
2015. máj. 19. 16:31
 2/8 anonim válasza:
negatív irányban befolyásolná (inkább nem mennék, ha úgyse baj)
2015. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám ebből, hogy inkább csak "bebiztosítja" magát, hogy nehogy a csaj azt gondolja, túl komolyak a szándékai. Engem pozitív irányban befolyásolna, azért is igent mondanék, és várnám, erre hogyan reagál. Ha észreveszem, hogy valóban örül neki, akkor egyértelmű, hogy ezt a választ várta.
2015. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20/L voltam.
2015. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kicsit fél a kikosarazástól!
2015. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet ne írj, nem tűnsz majd túl magabiztosnak.
2015. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy azért mondanék nemet, mert azt hinném, hogy nem is akar találkozni, csak illik megkérdezni, vagy a szövegkörnyezet így kívánta.
2015. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Kérdező, egy jó tanács: Bárkitől bármit kérdezel, ne tegyél bele tagadó szavakat. Például: "Nem jössz el fagyizni" helyett "Lenne kedved eljönni fagyizni?" még jobban is hangzik.

Ha odaírod a csajnak, hogy "hogy nem baj ha nem", akkor az körülbelül annyival ér fel, hogy nem érdekled annyira, ha elmegy veled ha nem, neked igazából teljesen mindegy.

Ha kérdezel valamit vagy mondasz, akkor ne kezdj el találgatni a válaszra ilyenekkel hogy: "nem baj ha nem", vagy és ha igen akkor...", hagyj neki időt a válaszra, ne gyötörd annyit :P

2015. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!