Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet hamar kockás a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hamar kockás a hasam?

Figyelt kérdés
Azon kívűl,hogy rajzolok rá kockát :D 54 kiló vagyok,szal nem vagyok kövér
2015. máj. 19. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az függ a nemedtől, és hogy milyen állapotból kell kiindulni, na meg mennyi időt és energiát akarsz rááldozni...
2015. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Röviden:Elegendő izomtömeg kell a hasra+alacsony tetzsír/12%.
2015. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
64%

Ajánlom a Calisthenics-et. Erőre megy az egész. De ahoz, hogy zsírt égess/ izmokat szerezz EGY MEGHATÁROZOT HELYEN elég roszz ötlet, mert akk a hasad eős lesz, a többi testrészed viszont nem. Ha találsz a neten külön hasra gyakorlatokat, az azoknak van akik saját maguknak állítottak öszze edzéstervet, és elcseszték, vagy akikolyan sportot űznek ami nem edzi a hasat és nem akarják, h kimaradjon a hasuk.

Ajánlom a Fortress nevű videőst, amerikai, de tök normális és ő tudja miért csinálja ezt az egészet.

https://www.youtube.com/watch?v=V-qEE3x27PE

2015. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nyomjad szorgalmasan a felüléseket :D reggel 50, este 150 és pár hét alatt meglátszik azért ;)
2015. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: ugyanezt csináltam, tényleg meg is látszott az eredménye, a karom viszont ugyanolyan gyenge maradt. (vagy legalábbis nem látszik izmosnak)

Szóval nem ajánlom, hogy csak egy adott helyre gyúrj.

2015. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Akkor csináljak a felülések mellé fekvőtámaszt is?
2015. máj. 19. 18:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Tetováltass rá kockát, az tovább megmarad, mint a rajz :)
2015. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csinálj hozzá fekvőt is év fél év alatt hatalmasat fogsz változni
2015. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

lábemelés erre a legjobb ;) tapasztalatból mondom :D

elsőnek a földön, de végig maradjon egyenes a lábad, aztán kapaszkodj meg valamibe és a levegőben emeld

mire megcsinálsz 50-et V alakban, sakkozni lehet a hasadon ;)

2015. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474


Passion4Profession címmel nagyon sok jó videót találsz minden izomcsoportra, egyébként én is ajánlom hogy csinálj fekvőtámaszt, illetve gugolásokat is. Nem muszáj ugyanígy csinálni ha először nem megy csinálj sima felüléseket. Fontos, hogy ne húzd fel a törzsed és a fejed teljesen pont annyira ahogyan a videóban is mutatja(kb 60°-os szögben legyél).


https://www.youtube.com/watch?v=dfwnCDvd1WA 7:58 Ilyet is csinálj mindennap a földön legyen az alkarod, és próbáld 1 percig tartani magad.

2015. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!