Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Nekem nem számít a kinézet....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nekem nem számít a kinézet. " Ezt miért csinálják egyes lányok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal chaten, egy közös ismerősünk kapcsán. Viszonylag jól eldumáltunk, megkérdeztem, hogy neki milyen fiúk tetszenek: mondja, hogy sok rossz tapasztalata volt, mindig csak a bunkók tetszettek meg neki, szóval őt már nem érdekli egy fiú kinézete, csak hogy szeresse, stb.

Küldtem neki egy képet magamról, erre felszívódott. Akkor most miért kell hazudni? Ha valaki azt mondja, hogy neki csak a helyes srácok jönnek be, és úgy nem tetszem neki, akkor azt mondom, oké - nem vagyok az esete. De így?! Ez mire jó?


2015. máj. 20. 17:52
 1/5 anonim válasza:
mindenki ezt mondja, hogy a küldő nem érdekli...de közben meg nagyon is befolyásolja őket a kinézet
2015. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak valami közbe jött neki. Vagy sokat kell tanulnia. Várj pár napot és utánna kérdezz rá.
2015. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondja ezt mindenki... Nekem az a kérdésem, hogy aki mégis, az miért mondja.
2015. máj. 20. 17:55
 4/5 anonim válasza:
ezzel próbálnak jó fejnek tűnni:)
2015. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondani bármit lehet, az a kérdés, hogy aki mondja, az betartja-e. Az emberek úgy nagy általánosságban szeretnek hazudozni, jobb színben feltűnni, csak aztán bizonyítani nem nagyon szoktak. A lányok jelentős része is sok mindenre képes, nekem volt, aki a szemembe hazudta, hogy eljön velem kávézni, aztán lelépett. Sok a tisztességtelen ember, sajnos. Ha valaki így viselkedik veled, akkor nem tudsz mást tenni, lépj tovább.
2015. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!