Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen igényekkel egyedül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen igényekkel egyedül fogok maradni? Eskü, nem sok és nem nagy igények.17/L

Figyelt kérdés

Az első és legfontosabbak, az az, hogy 17-20 között legyen és Budapesten lakjon, de ezek nem is igazén igények... Szerintem mindenki korban hozzáillő, illetve közel lakó párt szeretne.

És akkor azok a bizonyos "igények":

- Szeresse a focit (nézni, játszani), illetve előny, ha megvan neki a FIFA. :D

- Barcás legyen

- Jöjjön el velem kondiba, de ne röhögjön ki, amikor az elején bénáznék.

És most jön az, ami amúgy mindenkinél alap, de nálam nehezebben teljesíthető. Hogy fogadjon el: vékony alak, kis mellek, de push upot hordok (én legalább már most bevallom), nemsokára szeretnék póthajat, szoktam sminkelni, de nem ízléstelenül, köldökpiercingem van, illetve fogszabim. De ezek ellenére belülről nem olyan vagyok, mint amilyennek most sokan elképzelnek. Eléggé visszahúzódó, félénk vagyok (de vannak barátaim :D).


Amúgy eléggé lányos lány vagyok, egyedül a fociszeretet és a kissé kockaság a fiús bennem.


Szerintem akire az első pár sor ráillik, az nem ilyen típusú lányt keres, mint én, vagy aki ilyet keres, arra meg nem illik rá az eleje. Vagy akire meg mindkettő, az meg gondolom az ország másik végén lakik, vagy tíz évvel idősebb nálam... :/


Ezek nagy igények? Szerintetek fogok találni valakit, akire ezek ráillenek?



2015. máj. 20. 20:22
1 2 3
 1/28 opened paradise ***** válasza:

Nem azok,de évente fél meccs van,amit meg is néznék :/

A kondi meg...lennék a személyi edződ :D

2015. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Amíg feltétel nálad, hogy Barcás legyen (vagy bármilyenes) a srác, addig hagyd a kapcsolatokat..komolyan.
2015. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem . Legalábbis magamból kiindulva .
2015. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőmmel konkurens csapatoknak drukkoltunk. A legjobbak az egymás elleni meccsek voltak, akkor előre készültünk mindketten, egész héten mentek az ugratások, utána végig tudtuk izgulni a meccset... miért is baj, ha eltér a csapat preferencia?


(már persze azokat a nevetséges eseteket leszámítva, amikor felnőtt emberek az alapján ítélik meg a másikat, hogy milyen színű sálat hord, és ha nem megfelelő a szín, akkor akár össze is verekszenek)

2015. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
#2: Bocsi, de én úgy tudok elképzelni egy boldog párkapcsolatot, ha esténként (vagy amikor van meccs) együtt nézzük, együtt izgulunk, együtt örülünk, esetleg elmegyünk valami kávézóba vagy hasonló helyre, hogy ott nézzünk meccseket... Szerintem ez tök jó lenne. Lenne közös téma is, meg programok is.
2015. máj. 20. 20:30
 6/28 A kérdező kommentje:
#4: Jaj, nem tudom, én szeretnék Realos fiúval járni, tutira midnig összevesznénk. Meg... meg én nem szeretem azt a csapatot, 3 személy kivételével senki sem szimpatikus a csapatból, és nem tudnék együtt lenni olyannal, akivel ennyire eltér a véleményünk. De ez csaka focival van így, felőlem olyan zenét hallgat, meg olan filmet néz, amit szeretne, de a foci az szent és sérthetetlen. :D
2015. máj. 20. 20:34
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

El lehet menni úgy egy meccsre, hogy nem ugyanannak a csapatnak szurkoltok. Legalább izgi és lehet cukkolni a másikat.


Ha már felnőtt témában írtál, akkor próbáld már felnőtt módjára kezelni az ilyen dolgokat.


Mi van ha mást szeret?! Tiltólistás egyből? Nevetséges vagy. :)


Amíg ez ennyire meghatároz téged, addig nem leszel sikeres a kapcsolatokban.

2015. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire eltér a véleményetek?! :D Most jót nevettem.


Ez foci... nem a családalapítás. Na ott lehetnek eltérő vélemények.


Szeretnél gyereket, ő nem. Ez probléma.


De az hogy te ezt a csapatot, ő meg a másikat szereti.. Válóok..

2015. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Jó, nektek gyerekesen hangzik, de nekem akkor is fontos.
2015. máj. 20. 20:47
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Kiestem a focinál és a Budapestnél mert nem sokkal mellette lakom:D

De nem baj, hagy legyen lehetősége a többi fiúnak:D

2015. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!