Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? /MELEG/

Figyelt kérdés
Hát, hol is kezdjem..17 éves vagyok, fiú . És van egy srác akit már kb. 1 éve megismertem egy társkeresőn. Eleinte sok mindenen összekaptunk, de aztán lassan egymásba szerettünk..vagyis csak azthittem, mert 1 hónapja, csak úgy kizárt az életéből, és nem tudom miért.. azóta nem is beszéltünk, de nekem nagyon hiányzik és nem tudom elfelejteni..csak az a rossz, hogy ő leszögezte, hogy nem akar tőlem semmit. Mit kellene tennem? úgy érzem nekem Ő /volt/ az igazi.. :(
2015. máj. 21. 19:57
 1/10 anonim válasza:
13%
Megölném magam.
2015. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hidd el, én is..De akkor még jobban utálna
2015. máj. 21. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg elfelejteni :) tudom h nehéz de idővel és egy új kapcsolattal sikerülni fog.

És pár gyökér miatt eszedbe ne jusson megölni magad.. 16/L

2015. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
74%

Én annak az embernek a helyében ölném meg magam, aki ilyeneket irkál mint az első kommentelő és azt hiszi vicces.


Hát haver, nehéz dolgod lesz. Én is 17voltam amikor beleszerettem az egyik hetero fiú osztálytársamba. El is mondtam neki, de mondta hogy őt nem érdeklik a fiúk.Nagyon nehezen tudtam csak elfelejteni..De sikerült. Szóval nincs lehetetlen:) Kitartás!

19/F

2015. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Felejtsd el. Bocsánat hogy ezt mondom de ha egyszer azt mondta hogy nem akar tőled semmit akkor nem is fog. Tedd túl magad rajta vedd körül magad barátokkal akik erősebbé tesznek majd es kezd ujra a társ keresést.
2015. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak az, hogy nincsenek barátaim. Elég zárkózott vagyok.:s
2015. máj. 22. 11:29
 7/10 anonim válasza:

Ezen viszont könnyen lehet változtatni :) Nem kell megnyílni egyből mindenkinek, ez szerintem nem baj. Kezdj el valami tanfolyamot, hobbit űzni, csak legyél emberek között, és előbb-utóbb úgyis alakulnak új barátságok... :)

Mondani könnyű innen, hogy nem is élem át amit te, de valahogy mindig lesz, és minden okkal történik. Lehet, hogy neked most ezután kell lelkileg erősebbnek vagy nyitottabbnak lenned. Sok sikert!

2015. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Annyira aranyosak vagytok velem, megsem érdemlem :c amúgy mindennap társaságban vagyok, az osztályba. De nem nagyon jövök ki velük :/
2015. máj. 22. 16:16
 9/10 Halloween Boszi ***** válasza:

Ez, hogy nem jössz ki velük, természetes. Mindenhol vannak ilyenek. Te más vagy, mint ők (a nemi identitásod és az ebből kifolyólagos személyiséged milyensége miatt is), és ezt megérzik. Engem sem kedveltek soha, csak így, 8. utolsó heteiben kezdek úgy ahogy beilleszkedni - és a vicc, hogy szeptembertől egyiküket sem látom viszont... :)

A lényeg, hogy mindig lesz olyan, aki való melléd, mint barát, akire támaszkodhatsz. Nem jut eszedbe valaki? :)

15L

2015. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#4.-vagyok. Ez érdekes, én sem találtam meg az osztálytársaimmal a hangot. Hehe azt hinnénk egyedül vagyunk, pedig nem :D
2015. máj. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!