Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék barátnőt szerezni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék barátnőt szerezni? (Nem szokásos sablonkérdés, bővebb lent)

Figyelt kérdés

Az ismerkedős, randizós, meglepetésadó részeken mindig sikerül amit szeretnék, de ezután nem az jön hogy párkapcsolat,hanem

- a lány összejön közben mással;

- a lány nemet mond;

- a lány azt mondja, hogy azt hitte, csak barátkoztam;

És itt mondja mindenki hogy "oh, akkor mit panaszkodsz, Légy kitartó, aztán pipa!", de ez se megoldás mert kis túlzással már vagy 2millio randin voltam majdnem ugyanennyi lánnyal.. és már nagyon frusztrál hogysose sikerül! :(

Pedig sokan mondják, hogy nem nézek kk rosszul, szerintük kedves, normális és megértő vagyok... de nem tudom én, már orvos kénytelen kezelni a folyamatos visszautasítás sorozat miatt.

15 éves korom óta keresek barátnőt, sose jártam sikerrel eddig..

Lehet, hogy bennem van a hiba, vagy nem tudom, de tudna valaki tanácsot adni, miért ilyenek mindig a csajok es hogy lehetne esetleg megkedveltetni magam velük?

Köszi előre is a válaszokat.

19/F


2015. máj. 22. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos konkrét tanács nincs mert minden csajnak más jön be fejleszd magad sportolj
2015. máj. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsosorban azt a kerdest valaszold meg, hogy miert ilyen fontos a baratno? Szerintem nagyon ragorcsolsza temara, es ez rosszul veheti ki magat.
2015. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagy eleg ramenos.A lanyoknak igazabol nem egy kedves,megerto pincsi kell hanem egy ferfi.Legy kicsit eroszakosabb es dominansabb.Ha egyebbkent nem nezel ki rosszul csak ez lehet a gond.
2015. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, és légy bunkó!
2015. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1#: Versenyszerűen szoktam focizni, meg sokszor járok el csak úgy mozogni

2#: Régebben görcsöltem csak rá, ma már mindig tudom önmagamat adni, és bármikor feldobni a lány kedvét vagy bármi :)

3#: Ezt sajnos nem tudom, hogy kell csinálni, én ahhoz értek, hogyan legyek velük kedves.

4#: Gondolkoztam rajta, de tapasztalatból tudom, nem jó az.

2015. máj. 23. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!