Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen béna?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen béna? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindig is én voltam az a lány a felelsz és mersz játékban akitől ha megkérdezték, hogy ki tetszik, nyugodt szívvel mondhattam hogy senki. Tegnap viszont volt egy délutáni programom (nevét nem szeretnék mondani, mert lehet hogy aki látja ezt a kérdést az is ott volt...) és láttam egy fiút. Amikor láttam majdnem meghaltam... Nem mertem odamenni hozzá, de egy-két alkalommal észrevettem, hogy néz. Azóta teljesen depis vagyok. Mit tehetnék ilyen helyzetben? Lehet, hogy már sosem fogok talakozni vele. A nevét tudom, de nem merem facebook-on bejelölni.

2015. máj. 23. 08:49
 1/9 A kérdező kommentje:
14/L
2015. máj. 23. 08:51
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a fogalmazásért de nem vagyok a legjobb passzban...
2015. máj. 23. 08:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Írj rá facebooko
2015. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, állítólag van barátnője... Szóval teljesen reménytelen... :'(
2015. máj. 23. 08:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól hogy van barátnője, még odamehetsz hozzá beszélgetni. Pláne ha csak hallomásból tudod, hogy van neki. Maximum ha látod is vele együtt és kétség nem fér hozzá, hogy együtt vannak, visszavonulsz.

Amúgy pedig ez a felelsz mert játék pont arra való, hogy legyen önbizalmad és tudj dönteni. Igaz szerintem sokszor nem arra használjátok amire kell a korosztályotokban, mert inkább sokan ugratásnak, vagy bátorságpróbának tekintik, de az egész lényege az lenne, hogy tudd eldönteni mit akarsz tenni. Mivel csak egy játék, őszinte tudsz magaddal lenni.

Ha meg tudod, hogy érdekel az a srác próbáld meg megismerni. Semmit nem veszítesz vele. Ha viszont nem mered megismerni soha nem fogod megtudni egyáltalán volna-e esélyed nála.

2015. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor lesz neki mégegy.
2015. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :')
2015. máj. 23. 09:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írjál neki a facebookon, ne is jelöld be, próbálj többször elmenni arra a helyre, ahol találkoztál vele, de ott se te kezdeményezz, maradj titokzatos, az lenne a jó, ha ő kezdeményezne valamit, csak az ilyen, a fiú által kezdeményezett kapcsolatokból lesz tartós kötődés.
2015. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. máj. 24. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!