Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, hogy 3 éve nincs senkim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy 3 éve nincs senkim?

Figyelt kérdés
Szóval 3 éve nincs senkim, és van aki ezt furának tartja meg minden, és egyszerűen eltávolodnak tőlem mikor ismerkedés van és elmondom hogy mi a helyzet. Pedig nem vagyok defektes. De ennyire zavaró/taszító lenne ez? Válaszokat köszi!

#Barbárfivérek #Sean Paul #get busy #telep:D
2015. máj. 23. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
de hogy gáz! ne hallgas másra úgy éld az életed ahogy neked tetszik
2015. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jah, eddig ezt tettem, de nem lettem igénytelenebb meg semmi, csak én jól elvagyok így, nem remegek a kapcsolatért, de örülök neki ha esetleg úgy adódna. Csak mostanság ismerkedtem meg ilyesmi és ez így előkerült...:)
2015. máj. 23. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Gáz, hogy 23 éve nincs senkim? :D
2015. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 apexik válasza:
Ha valakinek az gáz, hogy milyen a múltad, attól megszabadultál, nem pedig elvesztetted. Mások múltja sem lányregény. Aki téged akar, veled jól érzi magát, talál veled jelent, jövőt, értéket, az nem a múlt miatt fog kínlódni... Próbálj meg változtatni a "zsánereden", mert lehet, hogy épp ilyeneket vonzol, illetve ezekkel állsz szóba. Nézz meg olyanokat is, akik tulajdonképpen értékesek, meg jók lennének neked az eszed szerint, csak éppen nem "tetszenek" igazán. Nekem bevált nagyon, jó kapcsolatom lett, és a "korábbi" problémák eltűntek.
2015. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3: Dehogy, szerintem az tök menő, van akinek a házasság sem tart el eddig...:P


#4: Köszönöm. Nincs nagyon kifejlett válogatási logikám vagy "algoritmusom" , fejlesztés alatt van...igyekszem megfogadni, meg leszűrni a lényeget abból, amit mondtál. Most egyébként egy értékes személynél próbálkoztam, végül az lett belőle, hogy 2 oldalt írok, és egy kettőspontdé a válasz. Valahogy a bemutatkozás/részletesebb ismerkedés után kevésbé "jófejek" már az emberek velem.

2015. máj. 23. 15:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2015. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
20/f, miért?
2015. máj. 23. 22:38
 8/9 anonim válasza:
Ez a zsánerszélesítés jó lehet sokaknál, de nekem így is a nők elég széles skálája jön be. Sőt, akikkel eddig "jártam", azok sem tetszettek, de adtam nekik egy esélyt, mielőtt ez az ellenérzés végleg kialakult. Fordított irányban pedig igen kis százaléknak lennék megfelelő, de bízom benne, hogy ők is léteznek.
2015. máj. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8: Puding próbája az evés! Próbálkozom én is, mert hülyeség kijelenteni hogy nem kellek senkinek, mert nem próbáltam meg még mindenkinél! :)
2015. máj. 24. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!