Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kezdett el bunkózni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdett el bunkózni ezek után?

Figyelt kérdés
Volt egy jó fiú barátom majd megtudta, hogy én többet érzek. Elgondolkozott a dolgon de végül azt állította hogy nem akar összejönni velem, de mondta hogy elveszíteni sem akar mert legjobb lány barátjának tart. Ám az utóbbi pár napban nagyon elkezdett bunkózni, egyszer megbánt majd később kedveskedik, majd megint megbánt és így tovább. Miért csinálja ezt? Én már nem szeretem úgy, de mint baráttól nagyon rossz ezeket "kapni". Miért csinálja ezt és mit kezdjek vele?
2015. máj. 23. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbál magától eltaszítani, majd megbánja, ezután megint megpróbál magától eltaszítani.


Vagy nem tudom.

2015. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezt tőle kéne megkérdezned.
2015. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, csak nálam nem kedveskedik utána sem és távolságtartó nem is beszélünk.
2015. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Péter0303 válasza:
Lehetséges hogy nem szeretne komoly kapcsolatot.csak jó lenne néha összebújni című rovatot:)
2015. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
azt szeretné hogy kiszeress belőle... mond el neki hogy nem szereted vagy áradozz más pasikról
2015. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!