Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért hiszik azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért hiszik azt, hogy barátkozni akarunk velük?

Figyelt kérdés
Miért hiszik azt,hogy azért vagyunk velük kedvesek meg azért akarunk velük lenni,mert barátkozni akarunk?Fel akarjuk szedni,meg ágyba vinni,nem barátkozni..

2015. máj. 24. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert sokan félre értik hogy mit akarsz de nyugodtan megmondhatod hogy te mit akarsz
2015. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
De szanalmas vagy kerdezo....
2015. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
A pusztulat álljon a nyakadba:)
2015. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Azert mert ha kedveskedsz neki akkor nem az a pasi leszel akire azt mondjak hogy "Jo pasi", hanem az akire azt mondjak hogy "Jo barat"..

Persze kell kedveskedni, de ne annyit hogy hozzaszokjanak, mert a vegen meg el is varjak..

Kedveskedsz neki kicsit, de megmutatod azt is hogy te nem 1 papucs vagy hanem 1 "igazi ferfi" aki tudja mit akar es nem fel a noktol.. :)

2015. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
83%

Kedves kérdező, hány éves vagy? :)

Én a helyedben nem általánosítanék, vannak olyan fiúk akik tényleg barátkozni akarnak. Hidd el, hogy létezik ilyen!

2015. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha egy lány tegyük fel barátinak gondolja a közeledésed, akkor az lehet azért, mert megtévesztően úgy próbálsz hozzá közeledni mint egy barát, és aztán ha esetleg másra is nyitott lenne se fog másképpen kezelni.

Aztán ugye ott van a másik véglet, amikor egy lány az ismerkedés végén vagy pár hét próbálkozás után azt mondja neked, hogy legyetek inkább csak barátok, nos az általában azt jelenti csak finomabb változatban, hogy jó lenne ha lekopnál róla, mert nem érdekled mint pasi.

2015. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek is képzeld, barátkozni velük meg ha tetszik akkor se ágyba vinni nem az a elsődleges ugyan olyan emberi lény, mint te de hát igaz ezek után megfontolandó !!! De általánosítani az tudsz....
2015. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Végre valaki feltette ezt a kérdést, csak kár, hogy kicsit primitíven.


Az bezzeg senkiben nem fogalmazódik meg, hogy ágyba akarja vinni, és minden szabad percet vele tölteni ameddig csak lehet, akár egy életen át...

De nekem ez nem is logikus. Akit ágyba akarnék vinni az eleve olyan, aki jól néz ki, és nagyon bírom is a stílusát, szóval már az is öröm ha mellette ülök, az együttlét csak ennek a megkoronázása lenne.


Ha mondjuk egy osztálytárs vagy régi ismerős közeledik feléjük, akkor tényleg érthető, hogy arra gondolnak barátkozni szeretne, de egy idegen nem veszi észre külső alapján, hogy milyen jó barátok lennének.

Aztán meg nem akarnak elutasítani ezért köntörfalazni fognak.

Azt is be kell látni, hogy a fiúk 90%-a nem barátkozni akar. Persze hazudhatunk magunknak, de szerintem azt mindenki belátja, hogy épp singlik és nincs más a láthatáron, akkor bevállalnák a baráti barátnőjüket.

2015. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocs,tényleg kicsit primitíven tettem fel a kérdést.Csak elegem van abból,hogy elkezdek közeledni egy lányhoz,aki ezt szintén viszonozza.Én azt hiszem,hogy azért,mert én is tetszem neki.Elkezdek hozzá egyre jobban vonzódni,a végén meg kiderül,hogy csak barátság van...
2015. máj. 24. 19:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet sajnos :/
2015. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!