Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mennyire lenne fura szituáció?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lenne fura szituáció?

Figyelt kérdés

Tinderen volt egy lány akinél ott volt az Instagram profilja is. Onnan pedig, csak egy lépés volt a Facebook profilja. De ugye én Tinderen belájkoltam őt de ő vagy nem látott még vagy nem lájkolt be. Az lenne a kérdés hogy mennyire lenne fura szituáció ha egy tök ismeretlen srác csak így ráírna az adott lányra? (Instagram-on már bekövettem és el is fogadta a felkérést.)

Mit lehetne ilyenkor írni hogy ne legyen fura a helyzet?

20F


2015. máj. 24. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj rá, de ne legyél tolakodó. Mond neki, hogy hol találtál rá és gondoltad ráírsz mert (gondolom) szépnek találod és szívesen beszélgetnél vele.
2015. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megírhatod h szeretnél vele megismerkedni.Egyáltalán nem ciki
2015. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!