Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit szólnátok hozzá?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok hozzá? Örülnétek?

Figyelt kérdés
Voltunk párszor sétálni az áhított hölggyel, de még a beszélgetésen kívül nem léptem semmit. Egy suliba járunk és van olyan szünet amikor egyedül szokott ücsörögni (ilyenkor mentem oda hozzá). Szóval mit szólna szerintetek, ha semmi szó nélkül odamennék (az egyik ilyen szünetben), megfognám a kezét és elvezetném egy nyugisabb helyre, ahol előrelendíteném a kapcsolatunkat? Megvan a kölcsönös szimpátia. (Természetesen semmi olyan dolgot nem tennék amit ő nem szeretne.)

2015. máj. 25. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Arról nem írtál, hogyan fogadta a lány, hogy odamentél hozzá. Ha rendben volt, akkor mire vársz?
2015. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azután voltunk sétálni, miután odamentem.
2015. máj. 25. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor tedd meg amit elterveztél.Csak finoman, kedvesen és nem lesz semmi gond :)
2015. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a suliba (en igy olvastam boccs ha nem ezt urtad) hanem menjetek megint setalni
2015. máj. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!