Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha az összes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az összes lányt akivel úgy érzek hogy több mint barát nekem azért nem tudom "megszerezni", mert túl jó barátjuk leszek?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok hogy másoknak is volt már ilyen problémájuk. De nekem állandóan ez van. Csak akkor szeret belém egy lány is, ha látásból megtetszek neki, ÉS AZELŐTT, hogy komolyan megismernénk egymást. Ha megismerek egy lányt már azelőtt hogy belémszeretne egy kicsit is, akkor sose alakul ki közöttünk több mint barátság. Pedig szokott olyan lenni, hogy a lány szól hozzám először élőben, ő ír rám először és sokat tesz meg mond a beszélgetés elején, aztán gondolom túl kedves vagyok vele meg vicces helyzetekbe hozom magunkat és így csak barátok maradunk (nagyonjó barátok), gondolom. Nem vagyok ronda, bár szuperhelyes se és nézhetnék ki jobban ha egyáltalán felállítanám a hajam vagy olyanra csinálnám hogy jobban álljon, de legalább nem vagyok kövér meg csak csont... itt valamit a belsőmmel kell kezdenem. Elég sok kérdést szoktam feltenni random témákban, de sose olyat hogy mizu vagy hogyvagy vagy ilyesmi. Legyek kicsit kevésbé kedves? Kérdezzek kevesebbet? Kevésbé legyek érdeklődő? Néha legyen olyan, hogy nem írok neki vissza? Igen persze ez még tinikapcsolat, ezért nem igazán vagyunk érettek stb.? Meg elégsokszor egyetértek velük és szinte sose veszekszek velük, egyikkel hónapok óta ismerjük egymást, már nagyonsokat beszéltünk, de egyszer nem veszekedtünk, pedig sok minden volt, amiben nem értettünk egyet. Mit tegyek? Mondhatok többet is ezzel kapcsolatban magamról ha kell. Vagy az lenne a gond, hogy túl sokat beszélek velük?

2015. máj. 25. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed bejössz neki, ne beszélj hanem csókold meg. Vagy ha biztosra akarsz menni csók előtt kérdezd meg tőle, hogy mit érez irántad, szeretne-e veled járni.


Az is probléma lehet, ha egyszerűen nem reagálsz arra ha küldi a jeleket feléd. Olyankor úgy van vele, hogy tetszel neki, de mivel nem viszonzod vagy nem válaszolsz a jelzéseire, ezért szivesen találkozik veled, de igazából feladja és lemond róla, hogy próbálkozzon. Légy kicsit bátrabb. Pláne ha egy láény megy oda ismerkedni, akkor valószínűleg nem azért teszi mert csak barátot lát benned. Lehet csak az lesz belőle a végén, de ha odafigyelsz rá azon kívűl hogy csak lefoglalod és közben nem viszonzod a közeledését, akkor így fogsz járni mindig.

2015. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmmm. Ebben van valami. Nos öö, hát mivan hogyha egy lány versenyek miatt ismert meg akkoris számít? Mert úgy ismertük meg egymást. Nem tetszik nekem, vagyishát nemhiszem. De biztos nem vagyok belé szerelmes. Egy furcsa dolog miatt ismertük meg egymást: odament hozzám egy eredményhirdetésen mivel elvileg kevesebb pontom volt és mégis megelőztem (kiderült hogy ugyanannyi pontunk volt, volt egy rossz feladat a megoldókulcsban). Aztán majdnem egy évre rá rámírt, mint sok más emberre hogy hány pontom lett egy másik versenyen. Aztán így szimpatikus lett nekem és gondolom én is neki és azóta sokat beszélgettünk. Amikor megint találkoztunk miután rámírt egy versenyen, keveset beszéltünk ott, pár mondat, gratuláltam neki, de igazából gratulálásnál nem mertem neki adni két puszit, éés háát végül adtunk egymásnak két puszit de szerintem ő adta nekem minthogy én neki... Valószínűleg igazad van, de ha nem is, van abban valami, amit mondtál. (első válaszoló). Most így belegondolva, szerintem többet érezhetett mint barát... Sajnos kilométerekre lakunk egymástól, de mikor látjuk egymást, már sokat beszélünk. Hívott már engem sétálni élőben mikor versenyen voltunk, én is őt, de nem érezhet már úgy írántam, mint barátság elején. Szerintem az az eset lehet, hogy jelezte felém a jelzéseket, de bátortalanul reagáltam le, csak az elmúlt egy hónapban vagyok vele bátrabb, de az már túl késő, biztos feladta. Így visszagondolva tényleg tetszhettem neki... Vajon most hogy mivel kilóméterekre lakunk egymástól, lehet esélyem még valahogy ezt megjavítani? Mert lehet hogyha újrafelvételiznék a gimijébe akkor mindennap látnánk egymást... nem csak miatta szeretnék újrafelvételizni, sokkal jobb középiskola is. De akkor valahogy megtudnám-e ezt oldani? Száljak le most kicsit róla vagy próbálkozzak meg vele találkozgatni nyáron?
2015. máj. 25. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy esetleg ő már nem próbálkozik, még nem biztos, hogy teljesen feladta. Csak már nem reménykedik benne, hogy viszonozni fogod. Ettől még lehet ha végre úgy próbálsz meg nyitni felé ahogy ő remélte, ő ha meglepődik is örülni fog neki. Egy próbát megér. Ha meg nem jön össze, hát maximum maradtok barátok, de legalább meg tudjátok majd beszélni végül is mi történt. És talán legközelebb kicsit bátrabban és hamarabb próbálod majd viszonozni azt ha közelednek hozzád.

A félénkség nem mindig jó dolog. :) Inkább adjon egy pofont a lány ha benéztél valamit, mert aztán meg lehet beszélni mit néztél be, minthogy ne reagálj és aztán meg amikor rájössz, hogy talán mégis jó lett volna megpróbálni, már lehet késő lesz.


Szóval mindent egybevéve, szerintem tegyél egy próbát vele, csak most neked kell közeledned hozzá, és persze figyelned, hogy látod-e azokat a jeleket amiket annak idején küldött.

Mielőtt megkérdeznéd hogyan. A dolog pofonegyszerű. barátok vagytok, adj neki puszit, öleld meg, ha engedi fogd meg a kezét. És még egyszer ne szúrd el.

2015. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még szeretne veled járni érteni fogja.
2015. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!