Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tud nekem segíteni valaki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud nekem segíteni valaki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 19 éves fiú vagyok. Még sohasem volt barátnőm, soha, még csak egy csókot sem váltottam senkivel. Nem vagyok az a szépfiú, egyáltalán nem vagyok helyes. átlag alattinak mondanám magam, bár ami manapság átlagnak számít, inkább jóval, de jóval átlag alattibbnak. Ezt azért gondolom, mert nekem nincs olyan hajam, hogy oldalt levágva felül felzselézve, nem vagyok 30 kilós izmos hófehér furcsán grimaszolós nagypofájú swagyoló gyerkőc. Soha nem voltam bulikban, nem is szeretnék ilyen helyekre menni. Nem iszok alkoholt sem, nem cigizem, nem drogozom. Nem szoktam haverokkal lógni városban, egy az, hogy alapból sem tenném, meg hát nincsenek barátaim sem. A lányok terén az a helyzet, hogy egy olyan lány volt eddig akit a mai napig tiszta szívemből szeretek, de őt lassan már 6 éve. Ugyan 3 éve már nem beszélünk. Régen azért nem jött össze, mert elrontottam. Ma már azért nem jönne össze, mert ronda unalmaséletü nicnstelen gyerek vagyok. Nincs végzettségem sem, háromszor jártam a 9. osztályt majd feladtam. Kamionsofőr akarok lenni, ugye e mellé pont passzol a magány. Nem akarok gyúrósjóskát csinálni magamból, mert nem szeretném, hogy a felszínes ribbbancok vegyenek észre, meg hogy egy felszínes kapcsolatom legyen, de a mai világban jobban dominál egy kocka has mint a hűség. Lényegében a szex, a párkapcsolati vágyam csak emberi mivoltomból fakad, de ha lesz munkám remélhetőleg ezt mégjobban el tudom majd nyomni. Mivel 19 éve egy barátnőm se volt, 6 éve egy barátom sincs így már jól belegyakoroltam ebbe az életformába de még azért vannak olyan pillanataim mikor vágyom egy egy baráti társaságra vagy egy barátnőre. Ez utóbbit elégszer próbáltam az elmúlt 2 évben, hogy tudjam ez a párkapcsolatosdi nagyon nem nekem való. Mivel tudnám ezeket a vágyakat kiölni magamból?

2015. máj. 25. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A remény elhagyásával a vágy is alábbhagy.

Bár inkább másutt lehet a gond nálad, túl sokat agyalsz. Kicsit ki kellene menni az életbe és élni.

A mostani személyiséged majd 15 év múlva lesz tetszetős az elvált 1-2-3 gyerekes anyukáknak, főleg ha kamionsofőr is leszel közben...

Legyél kicsit lazább, ne foglalkozz annyit a magánykodással, inkább találj egy olyan elfoglaltságot, ami alatt tudsz találkozni emberekkel, és amiről tudsz társaságban beszélgetni. A lányok ritkán kedvelik a fiúkat, akik a magányosságukról beszélnek... Inkább valami bármi hobbi, szívesen hallgatnak, ha tudsz lelkesedéssel és beleéléssel beszélni róla.

Szóval mozdulj ki, és csinálj valamit az életeddel. Kevés inger ér, és ez a gondjaid fő forrása.

2015. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig én pont hogy kerülöm az emberi társaságot. Nem szeretek nagy tömegbe lenni, meg idegenek között sem. Csak boltba járok el itthonról, meg háromhavonta a munkaügyibe, de mielőtt megyek nagyon stresszelem magam, hogy emberek közé kell menjek félek hogy valamit elrontok hogy mindenki engem néz, ezért sem tudtam még állást keresni. Azt is tudom hogy bennem egy olyan dolog sincs, amire a lányoknak szükségük van.
2015. máj. 25. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért félsz emberek közé kimenni, mert betokosodtál. Igenis kell emberek közé menned, hidd el, a kutya se foglalkozik vele, hogy ilyen vagy olyan vagy. Túl sokat foglalkozol azzal, mit gondolnak rólad mások. Nem tök mindegy? Mindenkinek lehet véleménye, de attól még te is élheted az életedet.

Félsz, hogy elrontasz valamit, meg, hogy megnéznek az emberek? Csak azok tudnak elrontani valamit, akik csinálnak is valamit. 19 évesen még messze változni fog az életed olyan szinten, hogy pár év múlva akár magadra sem ismersz. A legtöbb embernek vannak nehezebb időszakaszai, vannak "el nem felejthető" szerelmeik, van párkapcsolati vágya, mindene, amid neked is.

Az pedig aztán igazán értékelhető, hogy te már olyan szinten ismered a nőket, lányokat, hogy tudod, benned semmi olyan nincs, amit ők értékelnének. A legnagyobb nőcsábászok sem remélhetnek ilyen tudást, hiszen a nő, mint olyan kiismerhetetlen. Kellenének egyáltalán, ha másképp lenne??

Akkor is változtass a mentalitásodon, ha piszok nehéz lesz. Az, hogy létezel, jó esetben a körülötted élő pár embert érdekli csak, rossz esetben egyedül téged. Így rád marad a feladat, hogy a létezésednek értelmet adj.

Mozdulj ki, találj hobbit, sportolj, menj emberek közé. Majd elmúlik az aggódásod, hogy téged néznek meg elrontasz valamit. Én is elrontok dolgokat, más is elront dolgokat. Senkit sem érdekel. Nem történt még olyan katasztrófa az életedben, ami miatt be kellene zárkózz.

2 évig próbáltál barátnőt találni? Bizonyára vannak igényeid, amit nem fog tudni akárki kielégíteni, és ezért nem sikerült. Van aki 10 éve keresgél, és ugyanitt jár. Amúgy pedig meg lehet szokni a magányt és az egyedüllétet is. Csak minek?

Gyúrd ki magad, állj össze felszínes nőkkel akár. Csinálj valamit...

Azt pedig ne feledd: a hűség egy döntés csupán.

2015. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha máskepp lenne, se akarnék barátnőt. Miről szól ma egy kapcsolat? Össze állnak egy hónapra, dugnak, majd dobják egymást. Ennek mi az értelme? Meg én nem tudnék helytállni egy kapcsolatban sem. Fitymaszűkületem van ami a szextől is ellehetetlenít, ráadásúl megcsináltatni se akarom, mert nem vonz a szex meg ilyenek. Gyúrjam ki magam,hogy legyen felszínes kapcsolatom? Az olyan mintha kiírnám egy plakátra a házamra, hogy nagyon gazdag vagyok, hol ott semmi.. Á, ez a mai világ...
2015. máj. 26. 09:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!