Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ezt csinálja a srác, akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt csinálja a srác, akkor mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem, és biztos vagyok benne, hogy én sem vagyok közömbös neki, már mások is megjegyezték, hogy mi van velünk, mikor beszélgetünk. :D Annyira jól elvagyunk, sokszor bámul és bármit mondok, mindenen nevet. De mégsem lép tovább. Félénknek tűnik, de egyszer már próbáltam kezdeményezni, és úgy tűnt, mintha megijedt volna... Ilyenkor mi lehet a baj?

20 évesek vagyunk.


2015. máj. 26. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem veszi a lapot, de biztos vagy abban hogy egyébként szeret téged, akkor vonulj félre vele egy csendes sarokba és smárold le. Ha ezt sem érti meg, mint egyértelmű jelzést akkor csak rajong érted,, vagy nem tudom.
2015. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szűz a srác szerintem. Mit lehet tenni, ha nem veszi a lapot, akkor kezdeményezz te, de úgy, hogy ne legyen menekvés számára :D
2015. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2. Finoman leírta hogy erőszakold meg! :O :D
2015. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!