Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gondot okoz, ha valaki keveset...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondot okoz, ha valaki keveset ér rá?

Figyelt kérdés

Az elmult idoszakban vegre jol kijött a lépés, 3 helyen is dolgozom tanulás mellett. A parkapcsolat előnyeit mindenki ismeri.

Kerdesem az lenne, hogy az ismerkedés bármelyik részében kiderülne, hogy ~heti 1 napot vagyok szabad, milyen reakciókra számíthatok?


Ezen kivul semmilyen defektem nincsen. F


2015. máj. 26. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy dolgozol 3 helyen tanulás mellett?
2015. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
emberre válogatja valaki azt szereti ha sülve főve együtt vannak valakinek elég heti pár nap találkozás
2015. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged akkor nem fog gondot okozni. Pláne ha közös jövőt is terveztek. Mivel épp annak a megalapozásán fáradozol, ezért neki is érdeke, hogy támogasson amiben csak tud, hogy ha már így alakult. De azért ha lehet ne hanyagold el. Az nem lehet kifogás azon az egy vagy két napon, hogy drágám piszkosul fáradt vagyok, mert akkor előbb-utóbb akkor is ott fog hagyni, ha egyébként tényleg szeret.
2015. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!