Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől lehetek félénk? Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetek félénk? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, lány.

Nagyon szeretnék bepasizni, de ez nekem nem nagyon megy, sose volt még barátom. Most is beszélgetek 1 sráccal (chaten) Ha felmerül a kérdés, hogy találkozzunk én megriadok, nemet mondok, és azt mondom majd később hiszen ráérünk vele. Olyan balféknek érzem magam, lehetséges, hogy amiatt van mert még nem volt barátom és nem tudom ilyenkor mi a teendő? Nektek mi a véleményetek? Volt valakivel ilyen?



2015. máj. 26. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:

mi a baj?

miért vagy félénk?

mitől félsz?

2015. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Félénk vagyok, mert még sose volt barátom. Nem tudom azt se, hogy egy ilyen találkozáskor mit csináljak. Zavarban vagyok. Félek, hogy nem tetszem neki, félek a csalódástól....
2015. máj. 26. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer vedd a bátorságot és menj el. Lehet eleinte lesznek cinkes pillanatok, de majd beletanulsz :)
2015. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ne csinald, egyszer vagy fiatal, es banni fogod, hogy igy dontottel. A felelmedet magadban kell rendezned, mi nem tudunk segiteni. Es meg ha nem jon ossze a dolog, az is tapasztalat, csak epp negativ. Hajra.
2015. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Mitha a kicsit korábbi magamat olvasnám... komolyabb barátom nem volt, de volt egy srác aki sokat segített, hogy kevésbé legyek mimóza, ne gondolt túl a dolgokat, hidd el, aki elítélné azt aki vagy, az ugy sem érdemel meg, szóval add magadat, biztos borzasztóan izgulni fogsz,de vágj bele amígte vagy a srác el nem veszted el az érdeklődést, vagy mielőtt lebeszélnéd magad.. amugy egy srác akinek nem volt kapcsolata pont ugyanugy érez, akinek meg volt szerjntem aranyosnak találhatja a félénkséget,tapasztalatlanságot...szerintem még vonzó is lehet a gondolata: 'én leszek az első barátja' stb. :)
2015. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
#5 17/L
2015. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem gyakorlod a kommunikációt, nem mész el randizgatni, akkor sose fogsz beletanulni semmibe, csak még jobban rágörcsölsz majd idővel a tapasztalatlanságodra. Egy randi senkit nem kötelez semmire, viszont ha csak otthon ülsz, soha nem lesz barátod. Nyilván nem könnyű, de ezen csak te tudsz változtatni.
2015. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Azt tudom tanácsolni, hogy mindenképp menj el vele valahova. Lehet az segít, ha nem randinak fogod fel, csak egy találkának.

Az meg csak jól jel, hogy annak ellenére, hogy többször meghiúsult a találka ő még mindig akar veled találkozni. Mert ez azt jelenti, hogy tényleg akar valamit tőled.

Nem vagy balfék, csak még tapasztalatlan. Utóbbi lehet még vonzó is a másik számára. :)


Sok sikert!


20F

2015. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aranyos!
2015. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!