Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy kisé nagy gondom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felicián6969 kérdése:

Van egy kisé nagy gondom, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki eddig a napig (2015.05.26-ig) tetszett , de mostmár nem . Ez eddig szép és jó de itt jönnek a problémák : én egy olyan ember vagyok akinek ha nincs kitűzött cél akkor nem hajt , és most velem is ez van sajnos . nem tudnátok segíteni hogy hogyan találjam meg a "Nagy Ő-t" ? azzal is tisztába vagyok hogy egy ember csak maga tudja hogy kit szeret ... stb . ha tudnátok segíteni akkor azt megköszönném.

15/F


2015. máj. 26. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nem 15 évesen fogod megtalálni a nagy Ő-t erről biztosíthatlak. Mindegy, nem vitatkozom veled. Regisztrálj társkereső oldalakra, járj el othonról, ismerkedj.
2015. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minél görcsösebben keresed, annál rosszabb lesz. Ne készakarva keresd, de ne hagyd ki a lehetőségeket, ismerkedj, flörtölj, beszélgess, randizz, aztán majd csak összejön.
2015. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2015. máj. 26. 22:40
 4/7 anonim válasza:
Egu váratlan pillanatban fogod megtalálni, de nem kell még a nagy õ, élvezd még az életet/14L
2015. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a "Nagy Ő-t" bármikor megtalálhatja akár 15 évesen akár 35 évesen is ez nem kortól függ.
2015. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki keres az talál, aki nem az soha a büdös életbe nem talál senkit, ne higgy már ezekbe a mesékbe, ez a valóság, ha nem dolgozol nincs pénzed, ha nem keresel nőt, nemis találsz. 15 évesen még gyerek az ember, persze mindenki más sebességgel érik, de ennyi idősen inkább kockulj vagy valami.
2015. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elkezdtem saját testsúllyal edzeni , de közbe elkezdetem ismerkedni is ::)
2015. máj. 27. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!