Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan csúnya fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan csúnya fiúkkal beszélgetni, ismerkedni, akiknek lett barátnője és elmesélnétek hogyan jöttetek össze, mi a sikeretek titka csúnya arcszerkezetbeli tulajdonságaitok ellenére is?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Senkinek nem kéne csúnyának tartania magát... :/
2015. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy csúnya, csak rossz az összképed :D

Úgy mindenki csúnya ha a haja is rossz, nem foglalkozik magával, ruhái is nem hozzá illőek :D

Ha megvan az önbizalom, és a külső hozzá (igényesség), akkor nem leszel csúnya :D

2015. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De a csajok szerint csúnyák vagyunk vannak ilyen fiúk és én nem személyeskedni szeretnék, hanem érdekelne más csúnyának tartott fiúk sikertörténete, hogyan lett barátnőjük ilyesmi. Nekem is volt már barátnőm amúgy. Nálam annyi a titok, hogy nem adtam fel a sok megalázás, csúfolódás után sem, addig mentem míg valaki elfogadott csúnya fiúként is, akinek a belső fontosabb mint a külső. De ilyen lányt nagyon nehéz találni az tény.
2015. jún. 6. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem to hany éves vagy de én így csináltam:

1. Alapból jó természetem van (nem vagyok bunkó, odafigyelek rájuk, kiszámithatattlan vagyok a jó ertelemben, megbízható, izgalmas), ez lehet h egy kicsit beképzelt de nem baj ha az ember tudja magárol az igazat.

2. Kezdtem valamit a hajammal, fogammal, bőrömmel,

3.úgymond kigyúrtam magam (persze nem boodybuildingel hanem normálisan edzettem és 2 év alatt elégjó izomzatra tettem szert

4. Alapból jóba voltam a lányokkal de csak barátzónában. Itt elkezdtem közeledni hozzájuk másként.

2015. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát.. Én nem tudom hogy csúnya vagyok-e mert nem beszélek lányokkal (szinte senkivel) mert még ahoz sincs önbizalmam... . De én is kivancsi vagyok hogy hogy szereztek.
2015. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb recept. Meg kell szerezni az első milliárdod és körül fognak rajongani a legszebb nők. Példaképp Andy Vajna (bevándorló) "száműzött magyar". Ugy néz ki mint akit kétszer hánytak ki, de egy volt szépségkirálynő bújuk vele ágyba, aki legkevesebb a lánya lehetne.
2015. jún. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, akkor pontozzatok le, mert nem így van. /#1/

A barátom, mielőtt járni kezdtünk, csak egy átlagos srácnak tűnt. Egyszer-kétszer aztán meghallottam, ahogy az ismerősei a háta mögött kibeszélik, milyen csúnya. Pedig én azelőtt észre sem vettem azokat a hibákat. Egyszerűen nem látszott rajta ez a tipikus önutálat és elégedetlenség, ami a "csúnya" embereket övezi (akiket csúnyának tartanak és előbb-utóbb el is hiszik ezt magukról) és ez valahogy szimpatikussá tette. Nekem mindig is inkább jobban számított a belső, mint a külső. Nagyon átsugárzott az embereken és nagyon meg tudta változtatni őket. Vele jókat lehetett vele beszélgetni, humoros, optimista, kedves, nagyon jólelkű srác volt. Elfogadta magát, nem elégedetlenkedett semmin, és ehhez nem kellett, hogy felvesse a pénz, sem bunkó stílus. Még csak ki sincs gyúrva, a fogai is kis csálék, a hajával sem lehet mit kezdeni (göndör), az öltözködését pedig a mai napig megmosolygom, mert olyan össze-vissza - de ez is ő, az apró kis hibáival, amiket imádok. Persze, nem baj, ha mindenki kihozza magából a maximumot, csak közben el ne felejtsen önmaga maradni. Egyensúlyban kéne lenni mindenkinél, hogy mennyit foglalkozik önmagával, a külsejével és más emberek véleményével... Egyébként nincs ebben semmi ördöngösség. Megnyerte a szívemet, és egyszerűen elfelejtettem azokat a dolgokat, amiket mások mondtak. Ha egyszer megtalálod a párod, ő úgy fog szeretni, ahogy vagy. Neki nem leszel "csúnya fiú".

2015. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!