Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális egy olyan srác 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy olyan srác 17 éves aki nem megy bulizni csajozni, mert nem izmos?

Figyelt kérdés

Majd 3 év múlva megy amikor már lesz kis izma is.

n pedig már nővel akarok lenni, de ez a gyerek, mondom neki más is lefeküdt lányokkal azok izmosak nagyon, mondom neki nem azok ,akkor meg pénzesek, mondom azok se.


Folyton azt hajtja csak a jó pasik tudnak lányokkal lefeküdni, de mondom neki nekünk is sikerülni fog erre több év izom kell.


Nekem pedig ő az egyetlen haverom, őszintén tényleg ki vagyok


2015. jún. 10. 13:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy persze izmosodjon, de addig is kezdjen el veled gyakorolni csajozni. Azt meg ne képzelje, hogy most három évig gyúr és akkor már semmi dolga nem lesz, csak megjelenik és rámutat a lányra aki tetszik és viszi is. úgyhogy csak kezdjétek el. :-)
2015. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy ő ne csajozzon, csak menjen el veled. Majd vigyáz a cuccodra, amíg te táncolsz. Alkarra tud gyúrni ott is, emelget egy széket pl.
2015. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jaaj ez de rossz kifogás... üzenem neki, hogy nekem pl. nem is jön be az izom. :DD 16/L
2015. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!