Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már nem lenne értelme elhívnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem lenne értelme elhívnom randira, igaz?

Figyelt kérdés
Volt egy lány,akibe hosszú ideig nagyon szerelmes voltam,de ő csak legjobb barátként tekintett rám.Én mindig nagyon fétékeny voltam és nagyon fájt,hogy nem szeret,de elfelejteni meg nem tudtam,mivel szinte minden nap beszéltem vele.A végén már untam a dolgot és úgy döntöttem,hogy nem foglalkozok vele és elfelejtem.Nem törődtem vele.Nem válaszoltam neki,meg még nem is köszöntem.Ő nagyon megsértődött és már hónapok óta nem beszéltünk.Én jól elvoltam eddig,de valami eszembejuttatta,hogy még mindig tetszik egy kicsit.

2015. jún. 10. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetbe :) de igazából megbántam h veszekedtem... Mi megbeszéltük a dolgokat és újra legjobb barátok lettünk. Igazából az a lényeg h az érzésein nem igen tud változtatni de ezért nem érdemes féltékenykedned és elveszíteni a legjobb barátod ;)
2015. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát,csak ő tekintett rám legjobb barátként.Nekem már azelött tetszett,mielött barátok lettünk volna.
2015. jún. 10. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért jó az hogy ha egy szeretett személlyel megszakítod a kapcsolatot és megsérted? :/ Olyan rossz... Keres téged, szeretne látni és veled lenni, de nem válaszolsz.. Nekem hiányozna bárki is legyen az... Csak úgy megszakítani nem jó... Inkább el kellett volna neki mondanod hogy szerelmes vagy mert


1.fiú lány között nincs barátság

2. Ha megmondod neki 50% hogy ő is viszonozza, de ha nem akkor meg úgy váltok el hogy nem hagytad ki a lehetőséget.


f

2015. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot, beszélgessetek!
2015. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De felszedni már úgysem tudnám.Vagy van rá esély?
2015. jún. 21. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni.
2015. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!