Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erről? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mit csinálnátok Ti?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit megismertem. Valamilyen szinten biztos, hogy bejövök neki, külsőleg, belsőleg is. Amikor megismertem volt fiúja, aztán dobta a lányt (ő ezt nem akarta) és összejött egy másikkal. Én persze egyből megcéloztam a lánykát, le is mentem hozzá -másfél órányira lakik - , jól éreztük magunkat, sokszor beszéltünk chaten is. Egy hónappal később az előbb említett srác szét ment a csajával. Aztán mivel nem akadt más neki, felajánlotta újra az én kiszemeltemnek, hogy na jöjjenek össze újra. És belement. A második lányt nem azért dobta, mert hú de szeretné az elsőt..

Hiába mondtam, hogy semmi értelme az ilyen jött-ment komolytalan kapcsolatnak, aki így váltogatja a partnerét is..eh. Na mindegy.

Most is a csaj rám ír délután, mert attól még beszélünk persze.. aztán mondja, hogy na megy a fiújához. Mikor meg hazaér egyből rám ír. Kicsit rossz nekem ez így, nem vagyok szerelmes vagy ilyesmi, de ez mi már, hogy mikor nem ér rá a srác nekem ír, mikor meg teheti vele van.

Szerintetek ez milyen szituáció? Ti mit csinálnátok? Vagy mit gondoltok erről?



2015. jún. 20. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak barátként tekint rád, vagy hogyha bejössz neki tényleg, akkor pedig még nincs olyan szinten túl az előző/mostani barátján, hogy nem tud neki nemet mondani. Viszont biztos, hogy nem fog ez a kapcsolat sokáig tartani, így két lehetőséged van:

1. továbbra is beszélgettek, akármennyire is zavar téged, hogy csak második vagy nála. Viszont ha szakítanak, és te ott leszel (és persze közben is ott voltál), akkor már nagyon nyerő pontod van. :)

2. ha eleged van ebből, akkor akár választás elé is állíthatod, merthogy téged ez zavar (egyébként megértem). Viszont ebben az esetben nem biztos, hogy téged választ, meg hogy jó szemmel nézi, hogy választás elé állítod, így inkább az 1. lehetőséget ajánlom.


Majd írd meg, mi lett! :)

2015. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 norbi544 ***** válasza:
Én, ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor azt mondom, hogy ha komoly, hosszútávú kapcsolatra vágysz, ne kezdj ki vele. Persze, látatlanban nehéz véleményt mondani, de azok alapján, amit leírtál, elég könnyelmű. Ha ő is csak így csinálja... Elment, de visszamehet, viszont az sem baj ha nem... Valószínűleg nem szereti azt a fiút, csak legyen valaki. Ez csak az én véleményem, de én nem kezdenék ki vele.
2015. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1. Hát igazából nem tudom, hogy átcsusszantam-e a barát kategóriába. Talin volt egy csók, - igazából én kaptam le, de később megírta, hogy semmi baj és nem is haragszik érte, majd ő is lejön hozzám - és hát ebből adódik, hogy tuti valamilyen szinten bejövök neki.

Egyébként őszinte ember vagyok, megmondtam neki, hogy semmi értelme az ilyen kapcsolatoknak, és megjegyeztem neki hogy ez legalább fog tartani egy hónapig? Mert korábban is csak addig voltak együtt, ami szinte semmi.

Ekkor kicsit összeszólalkoztunk, de azóta minden ok.


#2 belátom részben igazad van, tényleg kicsit könnyelmű.De ettől még tetszik mert nagyon édes tud lenni. Ezt a legyen csak valakit viszont nem hiszem, más fiúkat is megkaphatna ha úgy van.

2015. jún. 20. 21:59
 4/6 norbi544 ***** válasza:
Értem. Én ezt csak arra mondtam, ha komoly kapcsolatot szeretnél. Az meg, hogy másik fiút is megkaphatott volna.. Lehet. De ha nem kell tennie semmit, mert visszament az előző?
2015. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés...

Sokat lehetne filozofálni azon, hogy mit lenne érdemes tenned.

Ahogy magamat ismerem, szerintem elkezdeném hanyagolni es nem foglalkoznek vele. Bar nem feltetlenul ez a legjobb megoldas.


Szerintem a kovetkezo lehet a helyzet vegkimenetele.

A csaj meg a pasi megint osszevesznek es szetmennek, ennek kovetkezteben a csaj hozzad fog menekulni, viszont szerintem mar reg friendzone-olt igy vagy osszejon massal, vagy ujra a regi pasijaval.


Szerintem hagyd a fenebe.


Figyelem!! NE vedd keszpenznek amit mondtam!


Sok sikert. 😏

2015. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tartalék 'játékos' vagy, kispados. :)

A te döntésed, hogy elfogadod-e ezt, vagy sem.

2015. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!