Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem egy sráccal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Detto00 kérdése:

Megismerkedtem egy sráccal viszont most haragszik rám mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtünk meg, pár hónapja és nagyon szimpatikus volt és megszerettem, viszont az volt a baj hogy a találkozókat mindig lemondta, már ötször (dolgoznia kell,fesztivál lesz stb.) és mindig az utolsó pillanatban. Én a múltkor "beolvastam" neki, hogy netes barátra nincs szükségem, azt mondta, hogy de ő akar engem. Ettől függetlenül már 5 napja rám sem irt. Most haragszik?

Mit tegyek? Szerintem igaszságos volt a feháborodásom....



2015. jún. 23. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak sok a munkáj. Miert nem érted meg? Ha neki jó ledz az időpont akkor majd ír. Ha meg nem hagyjad
2015. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá szükséged akkor minek izgatod magad.?
2015. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Nekem szükségem van rá, nem tudom honnan vetted hogy nem

2. Mindig ő mondta, hogy neki mikor jó, és egyetlen egyszer mondta le a munka miatt. Egyszer elfelejtette, a többi alkalomnál meg inkább a bulit vagy a kocsmázást választotta

2015. jún. 23. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Onnan vette, hogy te mondtad... -_- Amúgy én a helyedben hagynám a fenébe, de úgysem az én véleményem a döntő.
2015. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a srácra nincs szükségem, hanem netes barátra azért találkozzunk
2015. jún. 23. 14:26
 6/7 anonim válasza:

Kísértetiesen hasonló az én helyzetemhez, csak én kedveltem a lányt és teljesen más miatt mondtam le a találkozókat. Azt nem tudom hogy ő hogy érzett de egy pár hete teljesen váratlanul írta hogy ne írjak neki soha.

Szerintem igazságos volt a felháborodásod, mert tényleg semmi értelme hetekig, hónapokig neten beszélgetni ha érzel iránta valamitn. Én megnántam hogy nem találkiztam vele, elég töketlen voltam, de ilyen az élet, tanultam belöle.

2015. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Remélem ő is igy gondolja ahogy te....
2015. jún. 24. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!