Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az baj ha 15 évesen komoly,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha 15 évesen komoly, működő kapcsolatot szeretnék korombeli fiúkkal? Léteznek egyáltalán ilyen fiúk?

Figyelt kérdés
Romantikus alkat vagyok, szerimtem szeretethianyos, imadom olelgetni az embereket...nem ismerek egy olyan fiut se aki ilyen/hasonlo lenne es komoly kapcsolatot akarna...vannak egyaltalan ilyen fiuk?

2015. júl. 8. 23:18
 1/10 anonim válasza:
100%
Szia írtam priviben.
2015. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az összes singli gyakoris ilyen.
2015. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2es,nem igaz! Kerdezo,ennyierovel vannak ilyen lanyok is?:D nekem nem tuntek fel.
2015. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A korod-beli (15 éves) fiú és a komolyság majdhogynem teljesen összeegyeztethetetlen fogalmak, különösen az elmúlt években. Ha komolyabb emberekkel akarsz kapcsolatot, akkor kicsit feljebb nézelődj a korosztályokban, esetleg várj még 1-2 évet, és azért jól válogasd meg, hogy kivel jössz össze.. Azért annyira nem lehet egy kapcsolatot építeni, hogy mindketten szeretethiányosak vagytok és szerettek ölelkezni..sőt.. nagyon rossz ötlet szeretethiányosságra, és bármi ilyen, egyébként negatív (mert az, még ha nem is a te hibád) személyiségjegyekre kapcsolatot építeni.

Sok sikert, és kitartást. :)


20/F

2015. júl. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dorcsikaa2000 válasza:

Vannak ilyen fiúk.. de megtalálni őket alig ha lehetetlen. Mostanában mindenki arra megy , hogy hogy használja ki a másik félt. De kitartás. Te is biztos találsz majd egy ilyen romantikus fiút.

15/l

2015. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

szerintem ne korodbelivel akarj komoly kapcsolatot :D

általában az ilyen fiatal fiúk még nagyon éretlenek (tisztelet a kivételnek, de olyannal még nem találkoztam)

én 15 évesen egyáltalán nem akartam kapcsolatot, mégis összejöttem egy 19 éves sráccal, akivel azóta már lassan 2 éve együtt vagyunk és hosszútávra tervezünk :D

16L

2015. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15 évesen vedd könnyen a "járást"! Ne görcsölj, ne menj bele marhaságokba, élvezd a fiatalságod, és az sem baj ha a kapcsolat nem tart örökké. A tapasztalatok gyűlnek, és ez a lényeg! Nem elkötelezni magad 15-20 évesen, 25 évesen meg már válni akarsz a 2 gyereked apjától!
2015. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jo lersze en se ugy gondoltal a komolya kapcsolatot hogy hazasodjunk ossze 15 evesen hanem h ne hetente 1x talalkozzunk es ugy igazan szeressuk egymast...
2015. júl. 9. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:
En ilyen vagyok ;) 15/F
2015. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt ilyen nem nagyon van...de azért sok sikert!
2015. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!