Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy hogyan jöhetnék össze egy csajjal, de időtlen ideje ugy érzem, hogy semmi másra nincs szükségem, csak egy lányra aki magam miatt szeret, és akit én is viszont szerethetek...

Hogyan találhatnék egy ilyen lányt?

18/F



2015. júl. 9. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Ismerkedj. Aki mer az nyer.

Ha pedig megtetszik valaki személyisége akkor ismerd meg jobban, kerülj vele közelebbi kapcsolatba ,majd ha úgy gondolod hogy van remény akkor kérdezd meg. hogy lenne e a barátnőd.

Egyébként egy barátnő nem old meg mindent , lehet hogy neked most tényleg semmi másra nincs szükséged csak egy barátnőre, de addig is élvezd a szingli életet.

Mondjuk én is ismerős helyzetbe voltam , szeretem volna egy barátot aki ott van mellettem, ez nálam azért volt mert persze a környezetembe is sok barátnőmnek volt pasija , és otthon is gondok voltak így úgy éreztem hogy egyedül vagyok, de ez elmúlt és most megint élvezem a szingli életet.:) És egyáltalán nem bánom : ) Az egész nyára van programom a barátaimmal így nem érzem az egyedül létett.

De neked sok sikert hozzá. :)

2015. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Éljen a facér élet!😏
2015. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontosan. :)
2015. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó helyen jársz (gyakorira gondolok) :D

Ahogy előttem írták, nekem is volt olyan időszak, amikor örültem volna egy fiúnak. Merthogy, még nem volt, környezetember sok ember kapcsolatban van stb.

Csak nyugi, elvileg jön magától. :)

2015. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

környezetemben *

elnézést

2015. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt hogy jo helyen járok? (Utolsó)
2015. júl. 27. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Van rá esély, hogy itt gyakorin találsz egy lányt. Amúgy azt még leírhatnád hol laksz, így nem írnának az ország másik feléből is. :)

L

2015. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
OLELES!!
2015. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat itt túl sokan nem írtak, de amúgy Hajdúböszörményben lakok! :)
2015. júl. 28. 19:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Én meg egy megyével arrébb. :D

#7

2015. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!